Kostek

Kostek

Kostek to młodziutki (ok 2 lat) nieco wystraszony psiak, który każdego dnia przełamuje się i zaczyna ufać ludziom. Nie sięga nawet do kolana, ma długie łapki, jest szczuplutki i bardzo prosi o dom. Kostek nie potrafi jeszcze chodzić na smyczy ale to kwestia czasu. Nie wchodzi w konflikty z innymi psami, jest pokojowo nastawiony do świata i ludzi.

Sasza

Sasza

Sasza to młoda sunia, może mieć ok 3 lat. Trafiła do schroniska ze szczeniakami ale one już znalazły domy. Sasza nadal czeka. Sunia jest nieufna w stosunku do ludzi. Poszczekuje ze strachu ale kiedy przykucne przy niej i zawołam ją wówczas Sasza podchodzi zaciekawiona i próbuje nawiązać kontakt, choć strach nadal ja paraliżuje. Praca z sunią w warunkach domowych na pewno przyniesie efekty. Sasza to mała sunia, piękna, której zaufanie ktoś kiedyś nadszarpnął a my szukamy ludzi, którzy daszą odczuć suni, że jednak warto zaufać.

Cegła

Cegła

Psiak boi się smyczy, obroży, źle reaguje na głaskanie (to pewnie wynik strachu i tego co pies kiedyś musiał przeżyć). Nasi wolontariusze pracują z Cegłą ale wymaga to ogromnej cierpliwości i czasu. 

 

 

Leszek

Leszek to starszy psiak, ma ok 7-8 lat. Trafił do schroniska z bardzo poważnym urazem łapy. Istniało ryzyko, że łapkę trzeba będzie amputować ale dzięki opiece naszej pani weterynarz łapa zaczęła się pięknie goić. Teraz Leszek biega po całym schronisku i zaczął korzystać z chorej łapki.
Leszek kocha ludzi. Wita wszystkich w schronisku, rozdaje całusy i chce być głaskany. Toleruje suczki ale nie z każdym psem potrafi znaleźć wspólny język dlatego będziemy szukali dla Leszka domu bez innych samców.
Leszek to wspaniały pies, dużo doświadczył w życiu więc teraz przyszedł czas na wszystko to co dobre a nawet najlepsze. Dom z ogrodem, ciepłe posłanko przy łóżko swojego Pana lub Pani - to byłoby spełnienie marzeń Leszka. Leszek nie jest typem psa podwórkowego, uwielbia wylegiwać się na swoim posłaniu w pomieszczeniu.

 Empik

Empik

Empik to młody, mały psiak, bardzo pozytywnie nastawiony do świata i ludzi, toleruje inne psiaki. Empik będzie fantastycznym przyjacielem i czlonkiem rodziny. Potrafi chodzić na smyczy, pilnuje się opiekunów a kiedy poczuje, że jest ważny dla czlowieka wówczas okazuje swoją radość w cudowny sposób.

Daktzl

Daktyl

Daktyl to ok 5-letni psiak. Kiedy trafił do schroniska był wystraszony, z dystansem podchodził do ludzi a o spacerach nie było mowy. Co prawda udawało się założyć Daktylowi obrożę i smycz ale zaraz po tym Daktyl zaszywał się w budzie i nawet nie zamierzał nigdzie wychodzić. Kilka weekendów spędzonych z psiakiem i w końcu Daktyl wyszedł na swój pierwszy spacerek. Radość była ogromna, psiak skakał po opiekunach i cały czas pilnował się swojej koleżanki z boksu Dafne.
Daktyl szuka domu bez innych samców. To typ psa, który lubi kiedy człowiek zwraca na niego uwagę, przytula go, głaszcze. Daktyl będzie wiernym i oddanym przyjacielem.
Przed adopcją pies zostanie wykastrowany.

 

Flora

Flora to ok 8 letnia sunia. Flora jest wyjątkowo radosna, uśmiech nie znika z jej mordki. Sunia kocha ludzi, jest skoncentrowana na człowieku, za smaczki zrobi prawie wszystko. Flora potrafi chodzić na smyczy, obroża trochę ją stresuje ale szelki będą dla niej idealnym rozwiązaniem.
Flora jest tolerancyjnym psem, posłusznym, mądrym i zawsze uśmiechniętym. Ideał? Naszym zdaniem TAK!
Flora bardzo źle znosi warunki boksowe i zamknięcie dlatego szukamy dla niej domu, w którym będzie miała codzienne długie spacer a przede wszystkim opiekę weterynaryjną ponieważ zaczyna troszeczkę podupadać na zdrowiu.

 

Marysia

Marysia to ok 6 letnia sunia. Trafił do schroniska po śmierci właściciela wraz z 9 innymi psami. Marysia dość szybko zaufała, nauczyła się chodzić na smyczy i odzyskała radość życia. Marysia to energia, rozdaje buziaki a zrobienie jej zdjęć to naprawdę wyczyn. Marysia toleruje psy i suki. Będzie idealnym psem domowym.

 

 Lucek i Julek

 Lucek to starszy psiak, obecnie nie szukamy dla niego domu ponieważ pies jest bardzo chory i najprawdopodobniej weterynarz podejmie decyzję o eutanazji. Julek to nasz psi staruszek, ma ponad 11 lat. Osoby, które zna toleruje ale do obcych nie chce podchodzić i wtedy zaczyna bardzo szczekać. Dobry dom i doświadczeni ludzie byliby idealni dla Julka. Psiak potrzebuje diagnostyki ponieważ stan jego zdrowia powoli zaczyna się pogarszać.

 

Nixon

Nixon to ok 5 letni psiak, bardzo energiczny, żywiołowy i niestety nie tolerujący innych psów i suk. W stosunku do człowieka przyjaźnie nastawiony ale niestety przeskakuje ogrodzenia.

 Emil

Emil

 

 Kent

Kent

 

 Smart

Smart