epodatki logo

Serwis internetowy ePodatki adresowany jest do osób fizycznych, które chcą przeglądać swoje zobowiązania podatkowe wobec gminy.
Usługa ePodatki stanowi dodatkową formę wglądu podatnika do swoich zobowiązań wobec gminy i jest obsługiwana przez dostawcę rozwiązania U.I. INFO-SYSTEM pod adresem https://ugmakow.epodatnik.info .

Dzięki usłudze użytkownik ma zawsze dostęp do aktualnych informacji z każdego komputera podłączonego do sieci Internet.
Obecnie prezentowane w systemie informacje dotyczą:

  • podatku od nieruchomości,
  • podatku rolnego i leśnego,
  • podatku transportowego, 
  • opłat związanych gospodarką odpadami
  • opłatą za wodę

Usługa wyświetla informacje dotyczące bieżących rozliczeń podatków i opłat. W przyszłości bezpośrednio z systemu internetowego ePodatki będzie można regulować swoje zobowiązania podatkowe wobec gminy.

Pamiętajcie Państwo, że decyzje wymiarowe oraz zmieniające wymiar podatków, zgodnie z ustawą Ordynacja podatkowa (t.j. Dz.U. 2018 poz. 800 ze zm.), nadal doręczane są w formie papierowej bądź przez system ePUAP.

````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````

Co zrobić aby móc korzystać z systemu ?
1. Krok pierwszy - rejestracja konta

Zarejestruj swoje konto w systemie ePodatki pod adresem https://ugmakow.epodatnik.info .

Po wypełnieniu formularza na wskazany adres e-mail otrzymasz informacje o zgłoszeniu konta do weryfikacji co umożliwi Ci wykonanie 2 kroku i dokończenie rejestracji.

2. KROK DRUGI - POTWIERDZENIE TOŻSAMOŚCI

W celu potwierdzenia Twojej tożsamości poprosimy Cię o udanie się do Urzedu Gminy. Pozwoli to naszym pracownikom upewnić się, że jesteś właścicielem lub współwłaścicielem konta podatkowego oraz akceptujesz Regulamin korzystania z serwisu.

Urząd Gminy w Makowie

ul.Główna 12

96-124 Maków

Referat Finansowy - II piętro

46 831 20 17 w.109