W sobotę i niedzielę drużyny UKS Maków rozegrały pięć spotkań ligowych i odniosły pięć zwycięstw.
 
W II lidze UKS Agaris Maków pokonał silne drużyny - MLUKS Brzeziny w sobotę 7:3, a w niedzielę w Łodzi KS Energetyk AMŁ Dzianiny również 7:3. Drużyna UKS Agaris Maków zajmuje III miejsce w tabeli II ligi. Do końca I rundy pozostały do rozegrania mecze z UMLKS Radomsko 27 listopada w Makowie oraz z MKS Jedynka Łódź 28 listopada w Łodzi.
 
W III lidze UKS Agaris II Maków w sobotę pokonał 8:2 GLKS Szczerców, a w niedzielę 10:0 GLKS Drużbice. Po tych spotkaniach drużyna UKS Agaris II Maków zapewniła sobie mistrzostwo jesieni w III lidze. UKS Agaris II Maków występował w składzie: Paweł Stopiński, Krzysztof Placek, Mateusz Kowalski i Tomasz Nowak.
 
W IV lidze drużyna UKS Katelin Mag B6 III Maków wygrała mecz w Kleszczowie z tamtejszym LKS Omegą 9:1 i zajmuje IX miejsce w tabeli IV ligi.