Modernizacja Świetlicy Wiejskiej przy OSP Krężce poprzez remont myjni i kuchni

Projekt pn. „Modernizacja Świetlicy Wiejskiej przy OSP Krężce poprzez remont myjni i kuchni” jest współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego z programu Sołectwo na plus. Realizacja projektu dobiegła końca, polegał on na remoncie kuchni i myjni w budynku OSP Krężce pełniącego funkcję Świetlicy wiejskiej. W ramach projektu pomalowano kuchnię i myjnię. W pomieszczeniu myjni położono glazurę i terakotę, zakupiono niezbędne sprzęty
do poprawy funkcjonalności pomieszczeń min. tj. basen nierdzewny, spryskiwacz, stoły robocze czy patelnię elektryczną. Mieszkańcy byli zaangażowani w realizację projektu, sami wymalowali pomieszczenia,  położyli płytki
i glazurę, zainstalowali patelnię elektryczną, oraz basen jednokomorowy oraz spryskiwacz. Przy pracach brali udział mieszkańcy Krężc łącznie z przedstawicielkami Koła Gospodyń Wiejskich. Realizacja tego projektu poprawiła funkcjonalność świetlicy oraz  przyczyniła się do aktywizacji społeczności lokalnej.