W sobotę 25.09.2021r. tenisiści UKS Maków walczyli na kilku obiektach sportowych. W Łobudzicach odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Ludowych Zespołów Sportowych w kategoriach: młodzik, kadet i junior. W mistrzostwach wystąpiło ośmioro zawodniczek i zawodników UKS, którzy wywalczyli czołowe miejsca. Największe sukcesy odniosła Monika Jacczyk, która zdobyła 3 medale - brąz indywidualnie, srebro w deblu z Patrycją Strojek oraz brąz w grze mieszanej z Damianem Pakułą (MLUKS Brzeziny). Kadeci - Jan Ceroń i Karol Sasim wywalczyli brązowe medale w grze podwójnej kadetów, Magdalena Krupa i Janek Ceroń zdobyli brąz w grze mieszanej kadetów. Ponadto Magdalena Krupa zajęła III miejsce indywidualnie zdobywając brązowy medal. Indywidualnie Janek zajął miejsce 5-6, a Karol 7-8. Wśród młodzików IV miejsce zajęli Wojciech Korbeń i Filip Warulik. W młodziczkach IV pozycję zajęła Basia Starzec, wśród młodzików Filip Warulik zajął miejsce 7-8, a Wojtek Korbeń 9-12. 
 
Również w sobotę w Bilczy UKS Agaris Maków przegrał 3-7 z UKS Orlęta Bilcza. Po jednym punkcie dla Makowa zdobyli Witold Uzarczyk, Michał Misiak i Piotr Minkus.
W III lidze UKS Agaris II Maków pokonał spadkowiczów z II ligi - MUKS Włókniarz Pabianice 7:3. Po dwa punkty zdobyli Paweł Stopiński i Tomasz Nowak, a po jednym punkcie Krzysztof Placek, Mateusz Kowalski oraz debel Stopiński/Placek.
 
W niedzielę 26.09.2021r. UKS Maków rozegrał 3 mecze w hali MCK w Makowie:
W II lidze kobiet juniorska drużyna Makowa przegrała ze spadkowiczkami z I ligi z MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka. Jedyny punkt zdobyła Marta Stopińska. 
W II lidze mężczyzn w meczu UKS Agaris Maków - GUKS Gorzkowice zakończonym wynikiem 8:2 dla Makowa punktowali: Witold Uzarczyk i Piotr Minkus po 2 punkty, Michał Uzarczyk i Michał Misiak po 1 punkcie, oraz pary deblowe Uzarczyk/Uzarczyk i Misiak/Minkus po jednym punkcie.
W III lidze mężczyzn UKS Agaris II Maków rozgromił ULKS II Moszczenica 10:0. Komplet punktów zdobyli Paweł Stopiński, Krzysztof Placek, Tomasz Nowak i Mateusz Kowalski.
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7