PIERWSI ABSOLWENCI GMINNEGO ŻŁOBKA W MAKOWIE

Piątek, 25 czerwca to był wyjątkowy dzień dla siedmiorga dzieci ze starszej grupy żłobkowej Żabki. Tego dnia miało miejsce pożegnanie żłobkowiczów, którzy od września opuszczą nas i pójdą do przedszkola.

Na początku odbył się krótki występ artystyczny w wykonaniu dzieci. Pani Dyrektor Monika Pietrzak podziękowała wszystkim za współpracę. Pan Wójt Jerzy Stankiewicz  wręczył dyplomy ukończenia żłobka oraz upominki.

Życzymy Dzieciom samych dobrych dni,  miłych kolegów i koleżanek oraz wiele, wiele radości. 

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy okazali nam zaufanie powierzając naszej opiece swoje dzieci oraz życzymy im licznych powodów do satysfakcji z rozwoju i postępów ich dzieci. Mamy nadzieję, że w nowym środowisku spotkają się z życzliwością i wsparciem.

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14