W dniach 01-02.05.2021 w Rawie Mazowieckiej rozegrano Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w kategoriach młodzik i kadet dziewcząt i chłopców. W zawodach udział wzięło 7 zawodniczek i zawodników UKS Maków. Najlepiej z naszych zawodniczek zagrała młodziczka Basia Starzec zajmując indywidualnie miejsce 5-8, a w grze podwójnej grając z Wiktorią Kocik (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka) Basia zdobyła srebrny medal. W kategorii młodzików drużyna UKS Maków w składzie Wojtek Korbeń, Filip Warulik i Patryk Tarnowski zajęła miejsce 5-8. W grach deblowych zawodnicy Makowa zajęli miejsca 9-12. W grach pojedynczych Wojtek, Filip i Patryk zajęli miejsca w przedziale 21-28. W kadetach Magdalena Krupa indywidualnie zajęła 9 miejsce, Jan Ceroń miejsce 9-12, a Karol Sasim miejsce 17-20. W grze mieszanej para Krupa/Ceroń zajęła miejsce 5-8. Drużyna kadetów w składzie Jan Ceroń i Karol Sasim zajęła miejsce 5-8. W grze podwójnej para Ceroń/Sasim zajęła miejsce 9-10. Magdalena Krupa grając w parze z Anną Czabańską (GUKS Gorzkowice) zdobyła brązowy medal.

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6