PRESTIŻOWE CERTYFIKATY
dla Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Dąbrowicach

Od marca ubiegłego roku funkcjonowanie szkół w gminie i w całym kraju odbywa się w odmiennych warunkach związanych z pandemią COVID-19. Wszystkie szkoły z terenu Gminy Maków dobrze poradziły sobie z organizacją nauczania stacjonarnego w reżimie sanitarnym , a także sprawnie prowadzą nauczanie zdalne.
Nauka na odległość to nie tylko standardowe lekcje on-line. Nauczyciele angażują uczniów do udziału w różnorodnych projektach. Efekty działań uczniów i nauczycieli są imponujące.
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dąbrowicach w wyniku udziału w konkursach organizowanych przez Studium Prawa Europejskiego i Instytut Badań Edukacyjnych uzyskała dwa prestiżowe tytuły: SZKOŁA DOBREGO WYCHOWANIA oraz PRZEDSZKOLE TALENTÓW.
W realizacji zadań konkursowych uczestniczyli wszyscy uczniowie oraz dzieci z oddziału przedszkolnego, a koordynatorką przedsięwzięć była nauczycielka Pani Beata Kubik.

przedszkole talentow

Szkoła Dobrego Wychowania