Gmina Maków ogłasza nabór chętnych mieszkańców do projektu na wymianę pieca

Zapraszamy chętnych mieszkańców, którzy chcą zmienić nieekologiczny piec na ekologiczny pelletowy posiadający aktualny certyfikat.
Nabór będzie trwał od 19.03.2021r. do 26.03.2021r.
Chętnych prosimy o zgłaszanie się do projektu osobiście, telefonicznie pod nr 46 831 20 09 wew.105, lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Niezbędny zakres informacji przy zapisach znajduje się w deklaracji uczestnictwa w projekcie (deklaracja w załączeniu).
Ponadto przypominamy, że tzw. Uchwała antysmogowa Sejmiku Województwa Łódzkiego, wprowadza nakaz wymiany do dnia 1 stycznia 2023r., kotłów pozaklasowych tzw. „kopciuchów”, (których eksploatację rozpoczęto przed 01.05.2018r.). Od 2023 r. nie będzie można ogrzewać mieszkań przy pomocy przestarzałych kotłów lub na drewno.

>>>DEKLARACJA<<<