W miniony weekend 13-14 marca w Rawie Mazowieckiej rozegrano Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Seniorów w tenisie stołowym. UKS Maków reprezentowały cztery zawodniczki i trzech zawodników. Najlepiej zagrała Anna Caban, która indywidualnie zdobyła brązowy medal, a w niedzielę zajęła miesjce 5-8 w grze podwójnej z Dianą Wrzosek oraz również miejsce 5-8 w grze mieszanej z Michałem Uzarczykiem. Miejsca pozostałych zawodniczek: 13-20 Diana Wrzosek i Monika Jacczyk, 21-25 Patrycja Strojek. Debel Strojek/Jacczyk miejsce 9-12. Seniorzy zajęli następujące miejsca: 9-16 Jakub Placek i Michał Uzarczyk, 25-32 Witold Uzarczyk. Debel Uzarczyk/Uzarczyk miejsce 5-8.
 
W Gliwicach odbył się II Grand Prix Polski weteranów. W kategorii 40-49 lat zwyciężył kapitan II-ligowej drużyny UKS Agaris Maków - Paweł Stopiński.
Tenis_mistrzostwa_woj_lodzkiego_seniorow_01
Tenis_mistrzostwa_woj_lodzkiego_seniorow_02
Tenis_mistrzostwa_woj_lodzkiego_seniorow_03
Tenis_mistrzostwa_woj_lodzkiego_seniorow_04
Tenis_mistrzostwa_woj_lodzkiego_seniorow_05
Tenis_mistrzostwa_woj_lodzkiego_seniorow_06
Tenis_mistrzostwa_woj_lodzkiego_seniorow_07