Trzy zwycięstwa UKS Maków w II lidze mężczyzn w tenisie stołowym

W ubiegłym tygodniu UKS Agaris Maków rozegrał trzy z czterech zaległych meczy w II lidze mężczyzn. W trzech spotkaniach UKS zdobył komplet zwycięstw i tak:
 
W czwartek, 18.02.2021 UKS Agaris Maków pokonał KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 10:0. Zawodnicy UKS zdobyli komplet punktów - Michał i Witold Uzarczykowie, Michał Misiak i Paweł Stopiński po dwa punkty, oraz po jednym punkcie pary deblowe Uzarczyk/Uzarczyk i Misiak/Stopiński.
 
W sobotę 20.02.2021 Maków zwyciężył z ULKS Moszczenica 7:3. Po dwa punkty dla Makowa zdobyli Paweł Stopiński i Michał Misiak, a po jednym punkcie Michał i Witold Uzarczykowie oraz duet Misiak/Stopiński w grze podwójnej.
 
W niedzielę 21.02.2021 UKS wygrał mecz przeciwko MKS Jedynka Łódź 9:1. Po dwa punkty dla UKS wywalczyli Witold Uzarczyk, Michał Misiak i Paweł Stopiński, a po jednym punkcie - Michał Uzarczyk i pary deblowe Uzarczyk/Uzarczyk i Misiak/Stopiński.
 
Drużynie Makowa do rozegrania pozostał jeden mecz z LKS Biała Rawska, którego zwycięzca będzie zajmował 3 miejsce w tabeli II ligi mężczyzn po I rundzie rozgrywek.
 
Na zdjęciu II-ligowy skład UKS Agaris Maków, (od lewej) Paweł Stopiński, Michał Misiak, Michał Uzarczyk i Witold Uzarczyk.
Luty 21 informacje