20.12.2020r. w Łobudzicach koło Zelowa odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Ludowych Zespołów Sportowych w tenisie stołowym. W mistrzostwach udział wzięły druzyny UKS Maków. Drużyna kobiet wystąpiła w składzie Anna Caban, Diana Wrzosek i zdobyła II miejsce i tytuł wycemistrzyń województwa łódzkiego LZS. W finale UKS Maków przegrał z gospodyniami - ULKS Kusy Łobudzice. Męska drużyna również wystąpiła w finale, w którym musiała uznać wyższość I-ligowców z MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka. W drużynie wicemistrza województwa łódzkiego LZS wystąpili Wojciech Placek oraz bracia Michał i Witold Uzarczykowie.

UKS Agaris II Maków liderem III ligi mężczyzn po I rundzie rozgrywek!
19.12.2020r. drużyny UKS Agaris Maków rozegrały ostatnie mecze ligowe w roku 2020. W III lidze UKS Agaris II Maków pokonał w Zgierzu miejscowy TG Sokół 6-4. Drużyna UKS wystąpiła w składzie: Mateusz Kowalski, Wojciech Placek, Jakub Placek, Krzysztof Placek. Makowianie są liderami III ligi mężczyzn po I rundzie.
Drużyna II ligi mężczyzn przegrała z liderem KS Polonia MC Auto Serwis Kielce 0-10. Druzyna UKS Agaris Maków ma do rozegrania 4 zaległe mecze, które odbędą się po 17 stycznia 2021r. UKS Maków wystąpił w składzie Michał Uzarczyk, Witold Uzarczyk, Paweł Stopiński, Tomasz Nowak.

Wszystkim sympatykom naszego klubu z okazji Świąt Bożego Narodzenia 

oraz zbliżającego się Nowego Roku 2021 życzymy zdrowia, radości ,spokoju i ciepła rodzinnego w najbliższym gronie

zyczenia swiateczne

Druzynowe_misgrzostwa_woj_lodzkiego_2020_01
Druzynowe_misgrzostwa_woj_lodzkiego_2020_01
Druzynowe_misgrzostwa_woj_lodzkiego_2020_02
Druzynowe_misgrzostwa_woj_lodzkiego_2020_02
Druzynowe_misgrzostwa_woj_lodzkiego_2020_03
Druzynowe_misgrzostwa_woj_lodzkiego_2020_03
Druzynowe_misgrzostwa_woj_lodzkiego_2020_04
Druzynowe_misgrzostwa_woj_lodzkiego_2020_04
Druzynowe_misgrzostwa_woj_lodzkiego_2020_05
Druzynowe_misgrzostwa_woj_lodzkiego_2020_05