W sobotę 14.11.2020 roku UKS Agaris II Maków rozegrał mecz III ligi mężczyzn z drużyną GUKS Gorzkowice, a więc lider z drugą drużyną w tabeli. Mecz stał na wysokim poziomie, wiele z pojedynków skończyło się wynikiem 3-2. Początkowo prowadzili gospodarze 3-1, jednak ostatecznym wynikiem meczu był remis 5-5. Po dwa punkty dla Makowa zdobyli Mateusz Kowalski i Wojciech Placek, jeden punkt zdobył Jakub Placek. W meczu wystąpił również Tomasz Nowak.
Również w sobotę swoje rozgrywki rozpoczęły drużyny w II lidze kobiet i V lidze mężczyzn. Drużyna kobiet pokonała ULKS Kusy Łobudzice 7:3. Po dwa punkty zdobyły Anna Kujawiak i Anna Caban, po jednym punkcie - Diana Wrzosek, Monika Jacczyk oraz debel Kujawiak/Caban. V ligowa drużyna UKS Katelin Mag B6 III Maków pokonała LKS Omega III Kleszczów 9-1. Punkty dla Makowa zdobyli: Po 3 punkty Maciej Pigoń i Adam Cegielski, 2 punkty Jan Ceroń oraz 1 punkt para Pigoń/Cegielski.

Na zdjęciu drużyna kobiet, od lewej: Monika Jacczyk, Diana Wrzosek, Anna Caban, Anna Kujawiak

tenis 11 2020