W sobotę 24.10.2020r. drużyny UKS Maków rozegrały mecze: w II lidze w Łowiczu UKS Agaris Maków pokonał UMKS Księżak Łowicz 7-3. Po 2 punkty dla Makowa zdobyli Witold Uzarczyk i Michał Uzarczyk, po 1 punkcie - Michał Misiak, Paweł Stopiński i para deblowa Misiak/Stopiński. W III lidze UKS Agaris II Maków pokonał na wyjeździe LKS Jutrzenkę Bychlew 9-1. Po 2 punkty dla UKS zdobyli Krzysztof Placek, Jakub Placek, Mateusz Kowalski. Po 1 punkcie Wojciech Placek i pary deblowe Krzysztof Placek/Jakub Placek i Wojciech Placek/Mateusz Kowalski. Inauguracyjne spotkanie UKS Agaris Maków w II lidze kobiet na prośbę drużyny ULKS Kusy Łobudzice został przełożony. Po tych spotkaniach drużyny UKS Maków zostały liderami II i III ligi mężczyzn.

W niedzielę 25.10.2020r. rozegrano I Międzypowiatowy Turniej Kwalifikacyjny w kategoriach: młodzik, kadet, junior. W turnieju wzięło udział pięcioro zawodników UKS Maków: Basia Starzec - II miejsce w kategorii młodziczek oraz VII miejsce w kategorii kadetek, Wojtek Korbeń - IV w młodzikach, III w kadetach, Madzia Krupa - miejsce V-VI w kadetkach oraz IV miejsce w juniorkach, Patrycja Strojek - miejsce 5-8 w juniorkach, Jan Ceroń - miejsce VI w juniorach.

Tabele łodzkiej ligi tenisa stołowego- stan na 28.10.2020r