27.09.2020 w Moszczenicy odbył się ostatni turniej sezonu 2019/2020. W zawodach wystąpili najlepsze młodziczki i młodzicy z województw: łódzkiego i świętokrzyskiego. Turniej w ramach współzawodnictwa dzieci współorganizowało Ministerstwo Sportu. UKS Maków reprezentowała Magdalena Krupa, która pokonała Alicję Majchrzyk z drużyny KS Feniks Jaworzno oraz Nikolę Cichocką z klubu LUKS Radość Porzecze. Przegrała z Natalą Rabiega - GUKS Prosna Wieruszów oraz z Julią Bartoszek - MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka. Magda zajęła indywidualnie miejsce 9-12. W grze podwójnej grając z Katarzyną Gołdon (UMLKS Radomsko) Madzia zajęła miejsce 5-8.

Międzywojewodzkie_Mistrzostwa_Mlodzikow_1
Międzywojewodzkie_Mistrzostwa_Mlodzikow_1
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików-zawodniczak
Międzywojewodzkie_Mistrzostwa_Mlodzikow_2
Międzywojewodzkie_Mistrzostwa_Mlodzikow_2
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - mecz