W miniony weekend zawodniczki i zawodnicy UKS Maków brali udział w: Mistrzostwach Polski Weteranów oraz Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w kategoriach: młodzik, kadet i junior.

W Bilczy (świętokrzyskie) odbyły się Mistrzostwa Polski Weteranów. W kategorii 40-49 lat brał udział kapitan II-ligowej drużyny UKS Maków - Paweł Stopiński, indywidualnie zajął miejsce 9-12, w grze podwójnej grając z Adrianem Myszewskim z Mysłowic zajął miejsce 5-8. W grze mieszanej mixt Paweł Stopiński - Elżbieta Kazberuk (Wrocław) zajął I miejsce zdobywając Mistrzostwo Polski. Również w Bilczy Paweł Stopiński odebrał nagrodę za I miejsce w rankingu weteranów (40-49 lat) za sezon 2019/2020 - gratulujemy.

W sobotę 05.09.2020 w Moszczenicy rozegrano Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w kategorii młodzik. UKS Maków reprezentowali Magdalena Krupa, Szymon Bakalarski, Wojciech Korbeń, Karol Sasim, Filip Warulik. Najlepiej zagrała Magdalena Krupa - indywidualnie miejsce 9-12 i w grze podwójnej miejsce 5-8.
W niedzielę 06.09.2020 również w Moszczenicy rozegrano Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w katedoriach kadet oraz junior. Wśród kadetów UKS Maków reprezentowali Jan Ceroń (miejsce 9-12) oraz Hubert Piechut (miejsce 5-8). W grze podwójnej para Ceroń - Piechut zdobyła brązowe medale. W juniorkach UKS Maków reprezentowały Monika Jacczyk (miejsce 5-8) i Patrycja Strojek (miejsce 9-12). W grze podwójnej Monika i Patrycja zdobyły brązowe medale.
W sobotę 12.09.2020 w Rawie Mazowieckiej odbędą się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Żaków, a w niedzielę 13.09.2020 również w Rawie Mazowieckiej Drużynowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w kategoriach młodzik, kadet i junior.

juniorki
juniorki
kadeci
kadeci
młodzicy
młodzicy
MP Weteranów podium
MP Weteranów podium
Paweł Stopiński dyplom
Paweł Stopiński dyplom