GAZ SYSTEM wspiera Szkoły Gminy Maków !!!

Dnia 13 maja 2020 roku Gmina Maków podpisała umowę darowizny z Operatorem Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Mszczonowska 4, 02-337 Warszawa. W ramach tej umowy Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. przekazał Gminie Maków kwotę pieniężną w wysokości 30 000,00 zł na zakup sprzętu do prowadzenia lekcji w modelu zdalnym.
Dzięki programowi „GAZ SYSTEM dla edukacji” już w najbliższych dniach nowe laptopy z zestawem słuchawkowym trafią do najbardziej potrzebujących uczniów ze Szkół Podstawowych z terenu Gminy Maków.

Dziękujemy serdecznie firmie GAZ-SYSTEM za wsparcie naszego samorządu. Obecna sytuacja w zakresie nauczania jest bardzo trudna dla wszystkich, a przede wszystkim dla uczniów, wymaga ona wykorzystania nowych narzędzi oraz stosowania zupełnie innych metod. Dlatego jesteśmy wdzięczni i cieszymy się, że nasze szkoły będą mogły skorzystać z okazanego nam wsparcia.

gazsystem2
gazsystem2
gazsystem3
gazsystem3
gazsystem4
gazsystem4