17 stycznia 2020 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Makowie gościliśmy Mirosława Klembę, pasjonata lokalnej historii,autora książek: ,,Czerwone piętno", ,,Czas próby'', ,,Wyklęci i utrwalacze'', ,,Dzikie serce''. Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji multimedialnej przygotowanej przez autora. Gość opowiedział o początkach swojej twórczości, a przede wszystkim zachęcał uczestników do badania lokalnej historii. Miłym akcentem spotkania było wpisywanie autografów do zakupionych książek. Spotkanie miało charakter otwarty i uczestniczyć w nim mogli wszyscy chętni.

Spotkanie_Miroslaw_Klemba_01
Spotkanie_Miroslaw_Klemba_01
Spotkanie_Miroslaw_Klemba_02
Spotkanie_Miroslaw_Klemba_02
Spotkanie_Miroslaw_Klemba_03
Spotkanie_Miroslaw_Klemba_03
Spotkanie_Miroslaw_Klemba_04
Spotkanie_Miroslaw_Klemba_04