W dniu 23 października 2019 roku odbył się Gminny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej pod patronatem Wójta Gminy Maków. Konkurs przygotowała nauczycielka muzyki w Szkole Podstawowej w Makowie – Beata Domiza. W konkursie uczestniczyli przedstawiciele wszystkich szkół z terenu naszej gminy. Uczestnicy prezentowali pieśni w 3 kategoriach wiekowych i 3 kategoriach wykonawczych. Popisy uczestników oceniali muzycy z Orkiestry Dętej działającej przy OSP w Makowie w składzie p. Marian Chmielewski, p. Ireneusz Foks oraz p. Piotr Gradowski. Uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom. Dziękujemy wszystkim nauczycielom za bardzo dobre przygotowanie swoich uczniów do konkursu. Laureaci otrzymali dyplomy i upominki ufundowane przez Urząd Gminy Maków. Nagrody uczestnikom wręczył Wójt Gminy Maków Jerzy Stankiewicz.

II Gminny konkurs piesni patryiotycznej2019 www1

GALERIA

I miejsce solista klasy 1-3 SP Maków
I miejsce zespół klasy 1-3 SP Wola Makowska
II miejsce zespół klasy 1-3 SP Święte
III miejsce zespół klasy 1-3 SP Maków
Wyróżnienie – SP Pszczonów, SP Słomków
I miejsce solista klasy 4-6 SP Pszczonów
II miejsce solista klasy 4-6 SP Dąbrowice
III miejsce solista klasy 4-6 SP Maków
Wyróżnienie SP Słomków
I miejsce zespół klasy 4-6 SP Maków
II miejsce zespół klasy 4-6 SP Dąbrowice
I miejsce solista klasy 7-8 SP Słomków
II miejsce solista 7-8 SP Pszczonów
III miejsce solista klasy 7-8 SP Maków
Wyróżnienie SP Dąbrowice
I miejsce zespół 7-8 SP Dąbrowice
II miejsce zespół 7-8 Wola Makowska
III miejsce zespół 7-8SP Maków
Wyróżnienie SP Słomków