Dzien dziecka 2018

W piątek 01.06.2018 roku w sali Szkoły Podstawowej w Makowie odbyły się zawody tenisa stołowego z okazji Dnia Dziecka. Zawody otworzyła pani Jolanta Szeliga - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Makowie. W zawodach udział wzięły 24 osoby. W zawodach udział wzięła grupa dzieci początkujących. Najmłodszy zawodnik to 4-letni Wojciech Woch, a najmłodsza zawodniczka to 5-letnia Andżelika Bardzińska. Zawody rozgrywane były w grupach. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze i napoje. Uczestnicy otrzymali nagrody i upominki, które wręczał pan Jerzy Stankiewicz - Wójt Gminy Maków. Wyniki:

Grupa początkująca:
1. Korbeń Wojciech
2. Smolarek Szymon
3. Pawlak Igor
4. Woch Norbert/Bardzińska Andżelika
5. Woch Wojciech
6. Smolarek Mateusz

Dziewczęta:
1. Jacczyk Monika
2. Machaj Kinga
3. Niedźwiadek Oliwia
4. Krupa Magdalena
5. Karalus Wiktoria

Chłopcy do 6 kl. - grupa I:
1. Piechut Hubert
2. Bakalarski Szymon
3. Ceroń Jan
4. Sasim Karol
5. Reczulski Filip

Chłopcy do 6 kl. - grupa II:
1. Warulik Filip
2. Jarosiński Bartosz
3. Tuka Kordian
4. Czechowski Dawid

Chłopcy powyżej 6 kl.:
1. Foks Wiktor
2. Truszkowski Miłosz
3. Trębski Artur