18-19 listopada 2023 roku w Makowskim Centrum Kultury odbyło się 3. Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym. Był to trzeci turniej Grand Prix Weteranów organizowany przez UKS Maków i Makowskie Centrum Kultury. Turniej rozgrywany był w 12 kategoriach: 8 kategorii mężczyzn i 4 kategorie kobiet. Turniej nie mógłby odbyć się bez wsparcia sponsorów, za które serdecznie dziękujemy.  W tegorocznym turnieju udział wzięło 256 zawodniczek i zawodników. W sobotę o godzinie 11.00 oficjalnie turniej otworzył członek zarządu PZTS - Pan Marek Zalewski oraz wójt Gminy Maków - Pan Jerzy Stankiewicz. Turniej zakończył się w niedzielę około godziny 16.30. Najlepsi w swoich kategoriach otrzymali statuetki, nagrody i dyplomy, które wręczali: Pan Marek Zalewski - członek zarządu PZTS, Pan Tadeusz Grotkowski - Wicestarosta powiatu skierniewickiego, Pan Marek Skiba - członek zarządu powiatu skierniewickiego, Pan Jerzy Stankiewicz - Wójt Gminy Maków oraz Pan Rafał Nawrocki - Prezes firmy Agaris - głównego sponsora turnieju. 
Następne Grand Prix Polski Weteranów w Makowie odbędzie się w listopadzie 2024 roku.
Z zawodników występujących w drużynach UKS Agaris Maków najwyższe miejsca zajęli:
Paweł Stopiński miejsce 3 w kategorii M40
Krzysztof Placek miejsce 5-6 w kategorii M60
Jacek Gędek miejsce 17-24 w kategorii M40
 
Ponadto skierniewiczanin grający w Białej Rawskiej - Jacek Koziarski zajął miejsce 2 w kategorii M40.
Mieszkaniec Świętych Nowaków Wojciech Placek zajął miejsce 17-24 w kategorii M40.
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10