Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale Złote Gody to rocznica niezwykła, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku. To właśnie ta piękna okazja była powodem uroczystości, jaka odbyła się w sobotę 16 września b. r.  Obchody rozpoczęły się Mszą Świętą odprawioną przez Ks. Adama Łukaszewicza w kościele w Makowie. Ciąg dalszy uroczystości miał miejsce na Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy. Podczas uroczystości, wręczone zostały Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, w dowód społecznego uznania dla trwałości małżeństw. Uroczystość poprowadził Wójt Gminy Jerzy Stankiewicz, który dokonał uroczystego aktu dekoracji. Sekretarz Gminy Maria Krawczyk, Przewodnicząca RG Maria Piechut i Kierownik USC Justyna Sabaj, wręczyły Jubilatom dyplomy, kwiaty  oraz drobne upominki. Po oficjalnej części uroczystości wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani lampką szampana i kawałkiem jubileuszowego tortu. Następnie Jubilaci i zgromadzeni goście mogli przy kawie i kawałku domowego ciasta spędzić miło czas.

Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odznaczeni zostali Państwo:

Krystyna i Lech Bakalarscy

Władysława i Kazimierz Gołębiewscy

Marianna i Kazimierz Karwat

Krystyna i Janusz Krasoń

Teresa i Tadeusz Kujawiak

Danuta i Zbigniew Rosińscy

Maria i Czesław Stań

Wanda i Edward Wach

Krystyna i Czesław Zarębscy

Zofia i Marek Zatorscy

Wszystkim parom, które zostały odznaczone, serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia i miłości na kolejne, wspólne lata.

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10