1 września br. w Makowskim Amfiteatrze odbył się kolejny Festiwal Kolorów. Uczestnicy Festiwalu, przy muzyce, obrzucali się kolorowymi proszkami „holi”. Wielobarwna chmura z wielu odcieni różu, fioletu, zieleni, żółci, ale też czerwieni i koloru niebieskiego, co 30 minut rozpościerała się nad uczestnikami festiwalu. Następnie, opadając kolorowała ich wszystkich, tworząc niesamowite i barwne kompozycje. Sądząc po nastrojach uczestników to wydarzenie sprawiało im ogromną frajdę i niesamowite przeżycia.Dzieci i młodzież mogły także bezpłatnie skorzystać z takich atrakcji jak mega gry planszowe, popcorn, wata cukrowa, tatuaże, malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki, malowanie na foliach, mega bańki czy proszki holi. Cieszy nas bardzo fakt, że impreza z roku na rok przyciąga coraz więcej osób.

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13