Szanowni Mieszkańcy !

Urząd Gminy w Makowie informuje, że stosownie do Zarządzenia nr 84/2020 Szefa Obrony Cywilnej Województwa – Wojewody Łódzkiego z dnia 19 czerwca 2020 r. w sprawie przeprowadzenia na terenie województwa łódzkiego treningu systemu wykrywania i alarmowania, w dniu 1.08.2020 r. o godz. 17.00 zostanie przeprowadzona głośna próba syren alarmowych oraz test słyszalności syren.

W związku z tym w dniu 1.08.2020 r. o godz. 17.00 zostaną uruchomione syreny zainstalowane na terenie gminy Maków w obiektach  strażnic OSP, które będą nadawały ciągły dźwięk w czasie 1 minuty.

                                                                                                                              Wójt Gminy

                                                                                                                     (-) Jerzy Stankiewicz