Samorząd Gminy Maków, działając na podstawie: art. 17 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (Dz. U. z 2019 r. poz. 1507 z późn. zm.) oraz art. 41 ust. 2 ustawy z dnia 26 października 1982 r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi (Dz. U. z 2019 r. poz. 2277); art. 6 ust. 2. pkt 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie (Dz. U. z 2015 r., poz. 1390 z późn. zm.), przystąpił do opracowania:

  • Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych;
  • Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do mieszkańców o wypełnienie ankiet:

  • „Problemy społeczne w opinii mieszkańców”
  • „Przemoc w rodzinie”
  • „Równość szans kobiet i mężczyzn”

Zapraszamy do wskazania najważniejszych problemów i potrzeb społecznych Mieszkańców Gminy Maków oraz zgłaszania pomysłów na ich  rozwiązanie.

Tworzone dokumenty będą dotyczyć całej gminy. Wspólnie mamy szansę stworzyć plany strategiczne, których realizacja będzie miała znaczący wpływ na jakość i komfort życia mieszkańców Gminy w najbliższych latach.

Wypełnione ankiety prosimy przesłać do 17 lipca 2020 r. na adres mailowy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć do siedziby GOPS w Makowie, ul. Główna 3 lub Urzędu Gminy w Makowie, ul. Główna 12. Można także wrzucić do skrzynek  zawieszonych na drzwiach GOPS-u i na budynku UG.

  Ankiety do pobrania

Przemoc w rodzinie

Problemy społeczne w opinii mieszkańców

Równość szans kobiet i mężczyzn