Sołectwo Maków

Teresa Kopińska - Sołtys, Przewodnicząca Rady Sołeckiej

CZŁONKOWIE RADY SOŁECKIEJ
1. Teresa Kazimierska
2. Andrzej Ozimek
3. Krystyna Zarębska



Sołectwo Dąbrowice

Kazimierz Pająk - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
tel. (46) 831-23-82

CZŁONKOWIE RADY SOŁECKIEJ
1. Urszula Głusek
2. Bogdan Maciejak
3. Janina Stań


Sołectwo Krężce

Agnieszka Grzelka - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
tel.

CZŁONKOWIE RADY SOŁECKIEJ
1. Kazimierz Kuś
2. Waldemar Rosiński
3. Sławomir Wójcik


Sołectwo Święte

Andrzej Staszek - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
tel. (46) 835-21-97

CZŁONKOWIE RADY SOŁECKIEJ
1. Jerzy Ceroń
2. Daria Kocemba
3. Andrzej Marat
4. Dariusz Maszkowski
5. Andrzej Piechut
6. Iwona Staszek
7. Wiesław Żurek

              Wybory odbyły się w dniu 06 czerwca 2011 r.




Sołectwo Słomków

Małgorzata Grochala - Sołtys i Przewodnicząca Rady Sołeckiej (wybrana 10 września 2014 r.)
 
CZŁONKOWIE RADY SOŁECKIEJ (wybrani 10 września 2014 r.)
1. Jacek Bartosiewicz
2. Mariusz Lipiński
3. Tomasz Stopiński
4. Andrzej Wach   



Sołectwo Sielce

Roman Wójt - Sołtys- Przewodniczący Rady Sołeckiej
tel. (46) 831-22-28

CZŁONKOWIE RADY SOŁECKIEJ
1. Aleksandra Czechowska
3. Anna Nowicka
4. Andrzej Owczarek



Sołectwo Pszczonów

Tadeusz Lipiński  (s. Tadeusza) - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
tel. (46) 835-22-28
CZŁONKOWIE RADY SOŁECKIEJ:
1. Krzysztof Gajda
2. Łukasz Kolis
3. Ewa Kowalczyk
4. Taduesz Lipiński (s.Kazimierza)
5. Mariusz Piotrowicz
6. Mieczysław Prusak



Sołectwo Wola Makowska

Marian Trojan - Sołtys - Przewodniczący Rady Sołeckiej
tel. (46) 831-20-92

CZŁONKOWIE RADY SOŁECKIEJ
1. Jacek Gaworek
2. Jan Karwat
3. Piotr Stopiński
4. Andrzej Winciorek



Sołectwo Jacochów

Grażyna Markus - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej

CZŁONKOWIE RADY SOŁECKIEJ
1. Krzysztof Dańczak
2. Malwina Kruk
3. Anna Paciorek
4. Katarzyna Perzyńska


Sołectwo Maków - Kolonia

Monika Karalus - Sołtys - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
tel. 607 748 370; adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

CZŁONKOWIE RADY SOŁECKIEJ
1. Krystyna Bakalarska
2. Mariusz Bolimowski
3. Robert Korbeń
4. Mariusz Seliga
5. Izabela Zarzycka