Aktualności
Bal jesieni Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Bal jesieni

>>>GALERIA<<<

Makowskie przedszkolaki pożegnały lato, a przywitały nachodzącą jesień. Dzieci tego dnia przyszły ubrane w kolorach jesieni, w koronach z kolorowych jesiennych liści, w jarzębinowych koralach, a to specjalnie na powitanie wyjątkowego gościa - Pani Jesieni. Natomiast Iza Czarodziejka prowadząca bal razem ze swoim pomocnikiem niedźwiadkiem Dawidem przygotowała konkursy, w których  brała udział większość dzieci. Śmiechu było co niemiara: trzeba było zbierać pyszny miodek, nakarmić głodnego zajączka marchewkami oraz odbył się konkurs z kolorowymi parasolkami w roli głównej. Wszystkie dzieci razem ze swoimi nauczycielkami tańczyły i śpiewały jesienne piosenki. Wspomnienia z tego kolorowego balu na długo pozostaną w pamięci naszych przedszkolaków.

 
Obwieszczenie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Obwieszczenie Wójta Gminy Maków o wyłożeniu do publicznego wglądu projektów uproszczonych planów urządzenia lasu sporządzonych dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa, zlokalozowanych na terenie Gminy Maków.
 
 
Gratulacje Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Taniec

Patrycja Czarnecka i Malwina Olczyk zajęły  1 miejsce i zdobyły złoty medal w kategorii Jazz Duos Juniors podczas Mistrzostw Europy WADF.  Partycja Czarnecka jest uczennicą Szkoły Podstawowej im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Woli Makowskiej.  Od siedmiu lat uczęszcza na zajęcia do Akademii Tańca 4-20 w Skierniewicach.  Trenuje pod okiem Pani  Moniki Kotowskiej, głównego choreografa Szkoły Tańca. Swą postawą, zapałem i wytrwałością udowodniła, że warto wytyczać w życiu cele – także dalekosiężne – by je z satysfakcją realizować. Cieszymy się, że po tylu latach pracy doceniono jej trud i poświęcenie. Ten sukces jest ukoronowaniem jej dotychczasowego wysiłku.
        Serdecznie gratulujemy Patrycji i Malwinie  życząc dalszych sukcesów!

 
Spotkanie z policjantami Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Spotkanie z policjantami

>>>GALERIA<<<

 Dnia 28.09.2017r. do makowskiego przedszkola przybyli zaproszeni goście Policjanci z Komendy Miejskiej Policji ze Skierniewic. Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się o tym jak bezpiecznie poruszać się po drogach, podróżować samochodem, bawić w domu i w przedszkolu oraz jak reagować w sytuacji innych zagrożeń, m.in. kiedy zauważy się pożar, itp. Nasi goście ostrzegali też przed osobami nieznajomymi, z którymi nie wolno rozmawiać oraz wpuszczać ich do domu. Jak zwykle szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego niezbędnego podczas wykonywania pracy. Uwieńczeniem spotkania była możliwość przymierzenia przez dzieci czapki i kamizelki policyjnej oraz zwiedzanie radiowozu policyjnego. Na zakończenie spotkania Makowie przedszkolaki wręczyły naszym gościom pamiątkowe dyplomy, laurki oraz jesienne kwiaty. Serdecznie dziękujemy Pani Małgosi i panu Krzysztofowi i Hubertowi, że znaleźli czas na spotkanie z naszymi przedszkolakami. Zapraszamy częściej do naszego przedszkola!

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 9 - 16 z 584
EnglishFrenchGermanRussianSpanishLatvianLithuanianEstonian

Spacer

Wirtualny spacer
 
warto wiedziec

Inwestycje

Inwestycje

Oświata

Gimnazjum SP Wola Makowska
SP MAków

Wywóz odpadów

 

Wywóz odpadów 2017

 

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości