Aktualności
Kampania sprawozdawcza w OSP Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Zebrania osp 2017

>>>GALERIA<<<

W styczniu br. w jednostkach OSP naszej Gminy trwała kampania sprawozdawcza, podczas której podsumowano działalność jednostek OSP w minionym roku oraz przyjęto do realizacji plany działań na rok bieżący.
W zebraniach uczestniczyli m.in: Wójt Gminy Jerzy Stankiewicz, Przewodniczący RG Dariusz Kuleta, Komendant Gminny OSP Andrzej Tarnowski, radni, członkinie KGW oraz mieszkańcy.

Czytaj całość
 
Informacja Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Urząd Gminy w Makowie informuje, że od dnia 01.02.2017 r do  28.02.2017 r  będą przyjmowane wnioski na zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.
Do wniosku należy podłączyć faktury potwierdzające zakup oleju napędowego za okres od 01.08.2016 r do 31.01.2017 r.
 
Dzień Babci i Dziadka w SP w Słomkowie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Sp Słomków

>>>GALERIA<<<

W sobotnie popołudnie 14 stycznia 2017r.w Szkole Podstawowej w Słomkowie odbyła się podwójna uroczystość- obchody Dnia Babci i Dziadka oraz choinka noworoczna. Tego dnia licznie przybyłych gości ciepłymi serdecznymi słowami powitała dyrektor szkoły i złożyła życzenia wszystkim babciom i dziadkom z okazji ich zbliżającego się święta. Następnie uczniowie z klas II-V oraz dzieci z oddziału przedszkolnego zaprezentowali program słowno-muzyczny, dziękując swoim babciom i dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło oraz życząc długich lat życia w zdrowiu i szczęściu . Dopełnieniem życzeń było wręczenie seniorom upominków samodzielnie wykonanych przez dzieci oraz wspólna zabawa przy muzyce i poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów.

Czytaj całość
 
Bal Karnawałowy w Przedszkolu Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Bal karnawałowy

>>>GALERIA<<<

Karnawał to doskonały czas na organizowanie wszelkich balów i zabaw nie tylko dla dorosłych, ale również i dla dzieci. Dnia 13 stycznia 2017r. w Gminnym Przedszkolu w Makowie odbył się Bal Karnawałowy. W uroczystości uczestniczyły wszystkie grupy wiekowe. Panie nauczycielki dołożyły wszelkich starań, by tego dnia sala rekreacyjna za sprawą wyjątkowych dekoracji w postaci balonów, serpentyn oraz ozdobnej folii, która wyglądała zjawiskowo wprowadziła dzieci w wesoły nastrój zachęcający do wspólnej zabawy. Przedszkolaki przebrane w kolorowe stroje wcieliły się w różne postacie bajkowe. Całą imprezę prowadziła Iza Czarodziejka, która zadbała, aby skoczna muzyka porwała wszystkie przedszkolaki do tańca. Tego dnia wszystkie buzie w przedszkolu były radosne i uśmiechnięte. Przedszkolaki poprzez zabawę rozwijały umiejętności współżycia i współdziałania w grupie, rozwijały śmiałość w kontaktach z rówieśnikami, umocniły wiarę  we własne możliwości, wzmacniały poczucia własnej wartości, Bal dostarczył wszystkim wiele  radości. My, dorośli, patrząc na zabawę dzieci, możemy uczyć się od nich spontaniczności i radości życia. Następny bal karnawałowy już za rok... 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 80 z 533
EnglishFrenchGermanRussianSpanishLatvianLithuanianEstonian

Spacer

Wirtualny spacer
 
warto wiedziec

Inwestycje

Inwestycje

Oświata

Gimnazjum SP Wola Makowska
SP MAków

Wywóz odpadów

 

Wywóz odpadów 2017

 

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość