Aktualności
XI Międzyszkolny konkurs matematycznym Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Konkurs matematyczny

03 .04. 2017r. odbył się w XI Międzyszkolny konkurs matematycznym "Matematyka w Banku" w SP Wysokienice, w którym brało udział troje uczniów z klasy VI SP Pszczonów. Ania Solarz- I miejsce, Adam Rybus - II miejsce i Jakub Traczyk - wyróżnienie.Nauczycielką , która przygotowała uczniów jest Agnieszka Nitera. W konkursie wzięło udział 10 szkół ok. 30 uczniów. 

 
Babski wieczór Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Babski wieczór

W Szkole Podstawowej w Pszczonowie odbył się Babski wieczór. Spotkanie zorganizowane zostało m.in.  przez Agnieszkę Nitera, Renatę Paciorek nauczycielki ze szkoły dla kobiet z Pszczonowa i okolicznych miejscowości. Spotkanie odbyło się na Sali gimnastycznej. Każda z Pań coś smakowitego przyniosła. Były sałatki, ciasteczka, ciasta, napoje, kawa, herbata. Organizatorki na Sali gimnastycznej  ustawiły stoliki na stolikach kolorowe serwetki i świeczniki. Każda z nas mogła usiąść zjeść i napić się herbaty bądź kawy. Następnie odbyły się warsztaty plastyczne. Wszystkie Panie z gliny tworzyły ozdoby wielkanocne a następnie je dekorowały. Wszystkie wytwory artystyczne były bardzo ciekawe. W tle towarzyszyła nam muzyka lat 60 i 70 –tych ze starego gramofonu. Po tak absorbujących zajęciach obejrzałyśmy film ( typu Babskie kino). Po seansie rozmawiałyśmy  o zagospodarowaniu terenu wokół szkoły. Pomysły mają być przedstawione na następnym spotkaniu, które odbędzie się po Świętach Wielkanocnych. Na wieczorku  było nas  16.  Spotkanie przebiegło w sympatycznej, miłej i wesołej atmosferze.

 
Informacja Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania – „Gniazdo” zaprasza na bezpłatne szkolenie „Zasady ubiegania się o przyznanie pomocy oraz praktyczne wskazówki przy wypełnianiu dokumentacji aplikacyjnej dla podejmujących lub rozwijających działalność gospodarczą w ramach LSR wdrażanej przez LGD -„Gniazdo”. Więcej na stronie L I N K
 
BAL WIOSNY W GMINNYM PRZEDSZKOLU W MAKOWIE Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Bal wiosny

>>>GALERIA<<<

Zieleń to wiosna, a jak wiosna to radość i zabawa.  31marca 2017r. w Gminnym Przedszkolu w Makowie odbył się Bal Wiosny, który wpisał się już jako tradycja naszej placówki. Na sali grupy „Smerfy” wystrojonej kwiatami, oraz wiosennymi pracami dzieci zebrały się wszystkie grupy, które powitały wiosnę piosenkami.  Bal poprowadzili w wiosennych przebraniach Iza Czarodziejka oraz jej wierny pomocnik  Dawid. W tym dniu  towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Dzieci w wiosennych strojach- żabki, bociany, biedronki, i cała plejada zwiastunów wiosny bawiły się przy muzyce i brały udział w konkursach. Nie brakowało także tanecznych korowodów. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 65 - 72 z 556
EnglishFrenchGermanRussianSpanishLatvianLithuanianEstonian

Spacer

Wirtualny spacer
 
warto wiedziec

Inwestycje

Inwestycje

Oświata

Gimnazjum SP Wola Makowska
SP MAków

Wywóz odpadów

 

Wywóz odpadów 2017

 

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości