Aktualności
Święto mam w SP Święte Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Dnia 26 maja 2017 r. w Szkole Podstawowej w Świętem uczczono Święto Mamy. Uczniowie klas młodszych i zerówki  zaprezentowali przepiękne i wzruszające wiersze oraz zabawne piosenki. Jak co roku akcentem wieńczącym występy stały się życzenia i własnoręcznie wykonane upominki z serc i kwiatów. Warto wspomnieć, iż gośćmi uroczystości szkolnej byli również tatusiowie.

 
Spotkanie w SP Pszczonów Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Spotkanie

W Szkole Podstawowej w Pszczonowie odbyło się spotkanie  uczniów i nauczycieli z P. Izabellą Klebańską autorką książek scenariuszy radiowych, telewizyjnych dla dzieci i młodzieży, dobranocek, bajek i piosenek. P. I. Klebańska jest absolwentką Akademii Muzycznej w Łodzi, dlatego też Jej wiersze związane są z muzyką. Na spotkaniu uczniowie bawili się słuchając jak P. I. Klebańska gra na skrzypcach. Został rozstrzygnięty konkurs na ciekawą ilustrację do książki pt. „Operowe straaaachy”. Pierwsze miejsce zajęła uczennica Kl. III Karolina Sukiennik a wyróżnienia otrzymały Klaudia Rembecka i Amelia Kolis. Nagrodami były dyplomy i książki autorki. W naszej szkolnej bibliotece można wypożyczyć np. „Jak dżdżownica Akolada o muzyce opowiada”, „Jak tańczono przed wiekami”, „Operowe straaaachy”. Organizatorem spotkania była Biblioteka Gminna w Makowie.

 
III Edycja Gminnego Konkursu Wiedzy o Janie Pawle II Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
III Edycja Gminnego Konkursu Wiedzy o Janie Pawle II

 „Jan Paweł II - Totus Tuus” – III Edycja Gminnego Konkursu Wiedzy o Janie Pawle II

Pod tym hasłem w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Dąbrowicach, odbyła się III edycja Gminnego Konkursu Wiedzy o Janie Pawle II. Tegoroczne hasło miało na celu skupienie uwagi uczestników konkursu na roli i znaczeniu Matki Bożej w życiu Ojca Świętego, w związku z setną rocznicą objawień fatimskich.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 65 - 72 z 582
EnglishFrenchGermanRussianSpanishLatvianLithuanianEstonian

Spacer

Wirtualny spacer
 
warto wiedziec

Inwestycje

Inwestycje

Oświata

Gimnazjum SP Wola Makowska
SP MAków

Wywóz odpadów

 

Wywóz odpadów 2017

 

Gościmy