Aktualności
Nieś pomoc - nic prostszego - masz ją we krwi Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Oddaj Krew - uratuj życie  Gmina Maków po raz kolejny przeprowadziła akcję wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi związaną z honorowym oddawaniem krwi. Akcja miała miejsce w Gimnazjum Św. Wojciecha w Makowie 28 sierpnia 2011 roku tj. w niedzielę w godz. od 11.00 do 13.30. Udało się zebrać ponad 5 litrów krwi od 12 osób, które pozytywnie przeszły badania lekarskie.
Czytaj całość
 
Wakacyjna akcja kolonijna w gminie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Wakacje w Jarosławcu W dniu 25 lipca  grupa 44 dzieci z naszej gminy wróciła z kolonii wypoczynkowej organizowanej w Jarosławcu. Uczestnicy zakwaterowani byli w ośrodku wczasowo-kolonijnym. Pomimo kapryśnego lata, pogoda  w Jarosławcu dopisała  i dzieci korzystały  z kąpieli w morzu oraz z plażowania.
Czytaj całość
 
XII Niedziela na Przydrożku - Piknik Świętojański Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Noc swiętojańska - Głuchów  W dniu 3 lipca 2011 r. w Głuchowie odbyła się XII NIEDZIELA NA PRZYDROŻKU - PIKNIK ŚWIĘTOJAŃSKI, podczas którego wystąpiła również Gmina Maków reprezentowana przez Koło Gospodyń Wiejskich z Pszczonowa.
Czytaj całość
 
Żegnamy przedszkole - witamy szkołę Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

W dniu 22 czerwca 2011 roku grupa 6-latków "BIEDRONKI" po 4-letnim  pobycie w przedszkolu pożegnała się ze swoimi nauczycielami i młodszymi kolegami.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 71 72 73 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 569 - 576 z 584
EnglishFrenchGermanRussianSpanishLatvianLithuanianEstonian

Spacer

Wirtualny spacer
 
warto wiedziec

Inwestycje

Inwestycje

Oświata

Gimnazjum SP Wola Makowska
SP MAków

Wywóz odpadów

 

Wywóz odpadów 2017

 

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość