Aktualności
Mixer regionalny Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Mixer

 

Mixer Regionalny Łódzkie 2012, czyli 9. Jarmark Wojewódzki to kolejne regionalne święto. Od 7 do 9 września całe województwo prezentowało się w centrum Łodzi, wokół popularnej łódzkiej Hali Sportowej, która wszystkim kojarzy się z udanymi prezentacjami, dobrą zabawą i miłymi wspomnieniami. Nie zabrakło także naszej GMINY. Zapraszamy na relację jaka ukazała się w TVP Łódz.

>>>GALERIA<<<

 
Informacja GOPS Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Makowie informuje, że od 1 sierpnia 2012 r. będą przyjmowane wnioski na świadczenia z funduszu alimentacyjnego na okres zasiłkowy 2012/2013, zaś na świadczenia rodzinne od 1 września 2012 r. Druki oraz dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie Ośrodka w Makowie ul.Główna 3, w godzinach od 8 do 16. Kontakt telefoniczny pod numerem: 46 831-22-90.
 
Akcja krwiodawstwa Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Gmina Maków po raz kolejny przeprowadziła akcję wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi związaną z honorowym oddawaniem krwi. Akcja miała miejsce w Gimnazjum Św. Wojciecha w Makowie 12 lipca 2012 roku tj. w czwartek w godz. od 9.00 do 12.00. Udało się zebrać ponad 5 litrów krwi od 12 osób, które pozytywnie przeszły badania lekarskie.
Akcję można potraktować jako prorodzinną. Pierwszy raz oddali krew „rodzinnie”– Lidia Nowak i Panowie Arkadiusz i Piotr Nowak. Składamy serdeczne podziękowania.  
Dziękujemy wszystkim osobom, które dobrowolnie zgłosiły się aby pomóc innym potrzebującym i jednocześnie dziękujemy w imieniu tych, którym krew uratowała życie.

 
100 lat OSP w Pszczonowie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

100 lat OSP Pszczonów

>>>GALERIA<<<

W sobotnie popołudnie 7  lipca b.r. w Pszczonowie obyła się uroczystość obchodów Jubileuszu 100 - lecia istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Pszczonowie. Przed rozpoczęciem uroczystości Wójt Gminy Maków, a jednocześnie Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP dh Jerzy Stankiewicz oraz członkowie zarządu OSP w Pszczonowie na czele z Prezesem dh Mariuszem Politem, złożyli wieniec oraz zapalili znicz przy pamiątkowej tablicy upamiętniającej zamordowanych w czasie II wojny światowej mieszkańców wsi, wśród których byli również członkowie OSP.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 553 - 560 z 607
EnglishFrenchGermanRussianSpanishLatvianLithuanianEstonian
 
Psy do adocji

Spacer

Wirtualny spacer
 
warto wiedziec

Inwestycje

Inwestycje

Oświata

Gimnazjum SP Wola Makowska
SP MAkówDąbrowice

Wywóz odpadów

 

Wywóz odpadów 2017

 

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości