Aktualności
SP Wola Makowska - Pasowanie I klas Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Pasowanie  W dniu 18 października w Szkole Podstawowej im. Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Woli Makowskiej odbyła się uroczystość ślubowania klasy I. Dziesięciu uczniów tej szkoły po raz pierwszy składało ślubowanie na sztandar. Wójt Gminy Jerzy Stankiewicz dokonał ceremonii pasowania na ucznia szkoły. Dyrektor szkoły wręczyła legitymacje szkolne i pamiątkowe  dyplomy.
Czytaj całość
 
Program Rozwoju Bibliotek Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna wraz z filiami aplikowała do Programu Rozwoju Bibliotek. Z Programu biblioteka Gminna pozyskała  zestaw komputerowy wraz z oprogramowaniem, urządzenie wielofunkcyjne oraz drukarkę ( A3). Wszystkie placówki otrzymały również aparaty cyfrowe. Wartość pozyskanego sprzętu wynosi 6.141,84 zł. Ponadto bibliotekarze będą uczestniczyć w nieodpłatnych szkoleniach z zakresu planowania pracy biblioteki, szkoleniach specjalistycznych i informatycznych.

 
Makowskie przedszkolaki ratują konie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
 Więcej na stronie -LINK
 
Gminny Dzień Edukacji Narodowej Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Dzień Edukacji  14 października na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej im. Jana Twardowskiego w Makowie odbyła się gminna uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych – na czele z Wójtem Gminy - Jerzym Stankiewiczem oraz Przewodniczącym Rady Gminy  Maków – Dariuszem Kuletą.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 553 - 560 z 582
EnglishFrenchGermanRussianSpanishLatvianLithuanianEstonian

Spacer

Wirtualny spacer
 
warto wiedziec

Inwestycje

Inwestycje

Oświata

Gimnazjum SP Wola Makowska
SP MAków

Wywóz odpadów

 

Wywóz odpadów 2017

 

Gościmy