Aktualności
1,5 miliona złotych na zabytki w województwie łódzkim Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Zarząd Województwa Łódzkiego zdecydował o przeznaczeniu w tym roku 1,5 mln zł na przywracanie świetności najcenniejszym zabytkom województwa łódzkiego. Z funduszy można skorzystać, biorąc udział w konkursie na udzielenie dotacji na wykonanie w 2014 roku prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków województwa łódzkiego.
Czytaj całość
 
GRUDZIEŃ W GIMNAZJUM Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Próbne egzaminy
3, 4 i 6 grudnia odbyły się próbne egzaminy dla uczniów klas trzecich. Egzamin przeprowadzony został w warunkach zbliżonych do tych, w jakich uczniowie będą pisać egzamin właściwy. Celem egzaminu próbnego było zapoznanie uczniów z procedurami obowiązującymi na egzaminie oraz sprawdzenie stanu swojej wiedzy i uświadomienie, nad czym należy jeszcze popracować.
Czytaj całość
 
Spójrz inaczej Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
W Szkole Podstawowej w Makowie w klasie I realizowany jest program wychowawczo-profilaktyczny „Spójrz inaczej”. Nie jest programem na uzdrowienie osobowości, ale pomaga i zapobiega zagrożeniom, jakie czyhają na młode pokolenie. Dlatego też autorzy programu tak skonstruowali scenariusze zajęć, aby dziecko budowało szacunek dla samego siebie i innych. Właśnie zakończyliśmy jeden z cykli programu. Zajęcia obejmowały tematykę podobieństw i różnic między ludźmi oraz zagadnienia związane z własną tożsamością i niepowtarzalnością. Dzieci zwracały uwagę na charakterystyczne cechy własnego wyglądu i wyglądu innych. Dostrzegały własną indywidualność i niepowtarzalność, a także akceptowanie cech szczególnych w wyglądzie swojej twarzy oraz twarzach kolegów.
Opr. Iwona Kosmatka

 
Informacja Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Pismo Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach z dnia 16.10.2013

>>>POBIERZ<<<

 
««  start « poprz. 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 553 - 560 z 636
EnglishFrenchGermanRussianSpanishLatvianLithuanianEstonian
 
Psy do adocji
 

Spacer

Wirtualny spacer

Inwestycje

Inwestycje

Oświata

Gimnazjum SP Wola Makowska
SP MAkówDąbrowice

Wywóz odpadów

 

2018

 

Gościmy