Aktualności
Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego w tenisie stołowym Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
 Mistrzostwa
W sobotę 29.03.2014 r. w sali Szkoły Podstawowej w Makowie odbyły się indywidualne Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego w tenisie stołowym w kategoriach: żak/a, młodzik/a, kadet/a, junior/a, senior/a. Zawody, w których uczestniczyło 57 osób otworzył wójt Gminy Maków pan Jerzy Stankiewicz. W mistrzostwach zawodnicy UKS Fungis Maków wygrali 6 kategorii i zdobyli 12 medali. Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich zawodników reprezentujących Gminę Maków:
Czytaj całość
 
OBSZAR NR 4: KWALIFIKACJE I DOSKONALENIA NAUCZYCIELI Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
W związku z przystąpieniem do akcji „Ćwiczyć każdy może” nauczycielki z Gminnego Przedszkola z Makowa uczestniczyły w następujących szkoleniach o tematyce ruchowej:
1.„Muzyka i rytmika w przedszkolu i klasach I-III” – kurs doskonalący (Anna Król, Iwona Konopacka, Sylwia Kostrzewa, Agnieszka Szychowska – Szadkowska) Nauczycielki nadal są w trakcie realizowania kursu.
2.Nauczycielki Anna Frankowska i Sylwia Kostrzewa we wrześniu 2013r. podjęły studia podyplomowe w Wyższej Szkole Gospodarki Krajowej w Kutnie na kierunku: „Edukacja w zakresie wychowania fizycznego z gimnastyką korekcyjną, pierwsza pomoc przedmedyczna”. (załącznik nr 1 i 2 w sprawozdaniu w wersji papierowej)
 
AKTYWNOŚĆ Z UDZIAŁEM RODZINY (obszar numer 8) Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

AKTYWNOŚĆ Z UDZIAŁEM RODZINY

>>>GALERIA<<<

Gminne  Przedszkole z Makowa przystąpiło do zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ośrodek Rozwoju Edukacji  akcji „Ćwiczyć każdy może” i postanowiło czynnie włączyć w tą akcję wszystkich rodziców naszych wychowanków. W lutym i w marcu zostały zorganizowane wspólne zajęcia sportowe dzieci i ich rodziców pod hasłem „Razem bawić się weselej”

Czytaj całość
 
EDUKACJA ZDROWOTNA (obszar numer 3) Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

EDUKACJA ZDROWOTNA (obszar numer 3)

>>>GALERIA<<<

Gminne  Przedszkole z Makowa przystąpiło do zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ośrodek Rozwoju Edukacji  akcji „Ćwiczyć każdy może”. W ramach tego programu w naszym przedszkolu staramy się nie tylko zachęcać dzieci do uprawiania sportu, ale również do jedzenia i spożywania warzyw i owoców, które są źródłem wielu witamin. Odbywa się to poprzez różnego rodzaju pogadanki, oglądanie ilustracji, słuchanie wierszy i bajek. Jednak jak się okazało najlepszym sposobem na przekonanie przedszkolaków do owoców są działania praktyczne, dzięki którym dzieci zrobiły pyszne owocowe szaszłyki.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 529 - 536 z 636
EnglishFrenchGermanRussianSpanishLatvianLithuanianEstonian
 
Psy do adocji
 

Spacer

Wirtualny spacer

Inwestycje

Inwestycje

Oświata

Gimnazjum SP Wola Makowska
SP MAkówDąbrowice

Wywóz odpadów

 

2018

 

Gościmy