Aktualności
Informacja GOPS Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Makowie informuje, że od 1 sierpnia 2012 r. będą przyjmowane wnioski na świadczenia z funduszu alimentacyjnego na okres zasiłkowy 2012/2013, zaś na świadczenia rodzinne od 1 września 2012 r. Druki oraz dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie Ośrodka w Makowie ul.Główna 3, w godzinach od 8 do 16. Kontakt telefoniczny pod numerem: 46 831-22-90.
 
Akcja krwiodawstwa Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Gmina Maków po raz kolejny przeprowadziła akcję wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi związaną z honorowym oddawaniem krwi. Akcja miała miejsce w Gimnazjum Św. Wojciecha w Makowie 12 lipca 2012 roku tj. w czwartek w godz. od 9.00 do 12.00. Udało się zebrać ponad 5 litrów krwi od 12 osób, które pozytywnie przeszły badania lekarskie.
Akcję można potraktować jako prorodzinną. Pierwszy raz oddali krew „rodzinnie”– Lidia Nowak i Panowie Arkadiusz i Piotr Nowak. Składamy serdeczne podziękowania.  
Dziękujemy wszystkim osobom, które dobrowolnie zgłosiły się aby pomóc innym potrzebującym i jednocześnie dziękujemy w imieniu tych, którym krew uratowała życie.

 
100 lat OSP w Pszczonowie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

100 lat OSP Pszczonów

>>>GALERIA<<<

W sobotnie popołudnie 7  lipca b.r. w Pszczonowie obyła się uroczystość obchodów Jubileuszu 100 - lecia istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Pszczonowie. Przed rozpoczęciem uroczystości Wójt Gminy Maków, a jednocześnie Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP dh Jerzy Stankiewicz oraz członkowie zarządu OSP w Pszczonowie na czele z Prezesem dh Mariuszem Politem, złożyli wieniec oraz zapalili znicz przy pamiątkowej tablicy upamiętniającej zamordowanych w czasie II wojny światowej mieszkańców wsi, wśród których byli również członkowie OSP.

Czytaj całość
 
Osiągnięcia w SKO SP z Dąbrowic Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Sukcesem zakończą rok szkolny członkowie SKO w Dąbrowicach. Ich całoroczna praca została doceniona. Otrzymali nagrodę I stopnia w Etapie Regionalnym Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności. Komisja konkursowa doceniła akcje charytatywne, edukacyjne, zarobkowe i ekologiczne, które członkowie SKO organizowali w trakcie roku szkolnego. Sukces cieszy tym bardziej, że nagroda I stopnia oznacza 2000 zł, które szkoła otrzymała od Banku PKO BP.
 

 
««  start « poprz. 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 529 - 536 z 582
EnglishFrenchGermanRussianSpanishLatvianLithuanianEstonian

Spacer

Wirtualny spacer
 
warto wiedziec

Inwestycje

Inwestycje

Oświata

Gimnazjum SP Wola Makowska
SP MAków

Wywóz odpadów

 

Wywóz odpadów 2017

 

Gościmy