Aktualności
Mixer Regionalny Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Mixer 2017

W dni 2 września b.r. odbył się Jarmark Wojewódzki -Mixer Regionalny Łódzkie 2017 , na którym nie mogło oczywiście zabraknąć Gminy Maków. Głównym celem tego corocznego wydarzenia, które odbywa się w Łodzi jest m.in. integracja mieszkańców regionu poprzez wzajemne poznanie i propagowanie osiągnięć poszczególnych gmin, miast i powiatów, promocja dorobku kulturowego, społecznego i ekonomicznego jednostek samorządu terytorialnego regionu. Nasze gminne stoisko w gronie 100 innych wystawców wcale nie zginęło w tłumie. Wprost przeciwnie. Świadczyły o tym duże ilości osób interesujących się tym, co prezentujemy i czym się chcemy pochwalić.
Tegoroczne stoisko było częścią projektu’ „Gmina Maków regionalnym centrum innowacji i rozwoju” współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 
Pamiętamy Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
1 Wrzesnia

1 września br.- w rocznicę wybuchu II wojny światowej, Wójt Gminy Jerzy Stankiewicz i Sekretarz Gminy Maria Krawczyk uczcili pamięć poległych podczas wojny żołnierzy i mieszkańców, składając wiązanki kwiatów i zapalając znicze na ich grobach.

 
Usuń azbest Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Azbest

Gmina Maków po raz kolejny przystąpiła do akcji mającej na celu usuwanie azbestu na swoim terenie. Zadanie pod nazwą : „Usuwanie azbestu oraz wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Maków" współfinansowane z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, całkowity koszt zadania to 75 064,32 z czego 60 051,00 co stanowi 80% kosztów kwalifikowanych.  Azbest będzie odebrany całkowicie bezpłatnie. Projektem zostanie objętych 125 osób. Azbest pochodzący z domów i budynków gospodarczych oraz z zalegających zapasów, znajdujący się na posesjach zostanie odebrany przez wyłonioną zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych specjalistyczną firmę i zutylizowany. Szacowana ilość azbestu, która będzie odebrana w ramach projektu to 289,6 ton.
 
Dożynki Powiatowe 2017 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Dożynki Powiatowe 2017

>>>GALERIA<<<

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 49 - 56 z 607
EnglishFrenchGermanRussianSpanishLatvianLithuanianEstonian
 
Psy do adocji

Spacer

Wirtualny spacer
 
warto wiedziec

Inwestycje

Inwestycje

Oświata

Gimnazjum SP Wola Makowska
SP MAkówDąbrowice

Wywóz odpadów

 

Wywóz odpadów 2017

 

Gościmy