Aktualności
Wakacyjny wypoczynek Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Suwałki

 >>>GALERIA<<<

W Gminie Maków tradycją  stały się wakacyjne wyjazdy dzieci i młodzieży. Jedną z propozycji jest wypoczynek organizowany przez Księdza Grzegorza Krupę wikariusza parafii św. Wojciecha w Makowie. Ksiądz Grzegorz od kilku lat organizuje, inicjuje liczne akcje mające na celu zebranie pieniędzy na dofinansowanie wakacji dla dzieci i młodzieży z naszej Gminy. W tym roku pod opieką Księdza Grzegorza udało się pozyskać środki finansowe ze sprzedaży samodzielnie wykonanych przez młodzież ozdób świątecznych, palm wielkanocnych oraz wypiekanych pierników. Koszty dowozu uczestników pokryte zostały ze środków budżetu Gminy Maków.  Tegoroczny wypoczynek został  zorganizowany w dniach 9 – 15 lipca. Dzieci i młodzież wraz z opiekunami wypoczywali w Jeleniewie k/Suwałk, poznając walory przyrodnicze i historyczno- religijne Podlasia oraz Suwalszczyzny.

Czytaj całość
 
Przerwa w dostawie energii elektrycznej Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Rejon Energetyczny  Żyrardów   informuje, że ze  względu na  przeprowadzane  prace  eksploatacyjne  nastąpią  przerwy w dostawie energii elektrycznej w dniu 19 lipca w godzinach 8:00 - 13:00:
Stacje Maków Zagaj, Maków Dworskie, Maków GS, Maków 4, Maków Hydrofornia, Maków PKP, Fungis 1, 2, 3, Maków Kolonia Pieczarki, Maków Kolonia 1, 2, 3, Maków 1, 6, Krężce 2
– wyłączone miejscowości Maków, Maków Kolonia, Zagaj, Dworskie, Dąbrowice, Krężce ul. Leśna, Kręta, Główna.
 
Zarządzenie Wójta Gminy Maków Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Zarządzenie Nr 33/2017

Wójta Gminy Maków

z dnia 13 lipca 2017 roku

w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej, dla której organem prowadzącym jest Gmina Maków

>>>ZARZĄDZENIE<<<

 
Informacja Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Urząd Gminy w Makowie informuje, że od dnia 01.08.2017 r do  31.08.2017 r  będą przyjmowane wnioski na zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej. Do wniosku należy podłączyć faktury potwierdzające zakup oleju napędowego za okres od 01.02.2017 r do 31.07.2017 r.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 48 z 582
EnglishFrenchGermanRussianSpanishLatvianLithuanianEstonian

Spacer

Wirtualny spacer
 
warto wiedziec

Inwestycje

Inwestycje

Oświata

Gimnazjum SP Wola Makowska
SP MAków

Wywóz odpadów

 

Wywóz odpadów 2017

 

Gościmy