Aktualności
Leśne figle w Miejskiej Kniei w Makowie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Leśne figle w Miejskiej Kniei w Makowie

>>>GALERIA<<<

7 czerwca 2017 makowskie przedszkolaki były na wycieczce w Miejskiej Kniei w Makowie. Wyjazd ten został zaplanowany w ramach projektu „Promowanie żywności ekologicznej oraz zasad zdrowego żywienia”, który realizowany jest w przedszkolu w ramach pozyskanych środków z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Naszą przygodę z Panią Kasią zaczęliśmy od warsztatów pt. „Od nasiona do rośliny”. Warsztat, w którym dzieci zapoznały się z nasionami słonecznika i dyni. Mogły je posmakować, powąchać, a następnie samodzielnie je zasadzić w specjalnie przygotowanej doniczce.

Czytaj całość
 
SP Pszczonów - Dzień Dziecka Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Dzień Dziecka

>>>GALERIA<<<

1 czerwca 2017r.w Szkole Podstawowej im. B. Chrobrego w Pszczonowie z okazji Dnia Dziecka, Dnia Mamy i Taty odbył się Dzień Rodzinny. Podczas uroczystości gościliśmy Wójta Gminy Maków Pana Jerzego Stankiewicza. Piknik rozpoczęły występy uczniów. Były piosenki, tańce, wierszyki, coś miłego dla każdego. Po występach dzieci dały rodzicom upominki własnoręcznie przygotowane. Zabawa była wspaniała, dopisała nam również pogoda. Rodzice przygotowali poczęstunek dla wszystkich uczestniczących  pikniku. Był gril, różne sałatki, ciasta. Dzieci i rodzice spotkali się z Policją, Strażakami OSP Pszczonów, harcerzami z Czarnej 13 , którzy zorganizowali loterię fantową. Innymi atrakcjami były: zamek dmuchany, kule na wodzie, trampolina, malowanie twarzy. Uczniowie jeździli na kucykach. Podziękowania należą się wszystkim sponsorom, bez których wsparcia nie moglibyśmy zorganizować pikniku. 

 
Tenis stołowy- Dzień dziecka Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Tenis stołowy

>>>GALERIA<<<

W piątek 02.06.2017 roku na sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Makowie odbył się turniej tenisa stołowego z okazji dnia dziecka. W zawodach udział wzięło 21 osób. Zwycięzcy otrzymali nagrody, uczestnicy upominki oraz słodki poczęstunek. Nagrody wręczali Wójt Gminy Maków Jerzy Stankiewicz, Przewodniczący Rady Gminy Dariusz Kuleta, Prezes UKS Maków Piotr Gradowski. Wyniki:

Czytaj całość
 
Wycieczka edukacyjna Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Wycieczka edukacyjna

>>>GALERIA<<<

Sprawozdanie z wycieczki do Gospodarstwa Agroturystycznego „Pawie Oczko” Dzieci z Gminnego Przedszkola w Makowie odbyły wycieczkę do Gospodarstwa Agroturystycznego „Pawie Oczko” w Łasiecznikach. Wyjazd ten został zaplanowany w ramach projektu „Promowanie żywności ekologicznej oraz zasad zdrowego żywienia”, który realizowany jest w przedszkolu w ramach pozyskanych środków
z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 33 - 40 z 556
EnglishFrenchGermanRussianSpanishLatvianLithuanianEstonian

Spacer

Wirtualny spacer
 
warto wiedziec

Inwestycje

Inwestycje

Oświata

Gimnazjum SP Wola Makowska
SP MAków

Wywóz odpadów

 

Wywóz odpadów 2017

 

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości