Aktualności
Obwieszczenie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Obwieszczenie Wójta Gminy Maków o wyłożeniu do publicznego wglądu projektów uproszczonych planów urządzenia lasu sporządzonych dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa, zlokalozowanych na terenie Gminy Maków.
 
 
Gratulacje Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Taniec

Patrycja Czarnecka i Malwina Olczyk zajęły  1 miejsce i zdobyły złoty medal w kategorii Jazz Duos Juniors podczas Mistrzostw Europy WADF.  Partycja Czarnecka jest uczennicą Szkoły Podstawowej im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Woli Makowskiej.  Od siedmiu lat uczęszcza na zajęcia do Akademii Tańca 4-20 w Skierniewicach.  Trenuje pod okiem Pani  Moniki Kotowskiej, głównego choreografa Szkoły Tańca. Swą postawą, zapałem i wytrwałością udowodniła, że warto wytyczać w życiu cele – także dalekosiężne – by je z satysfakcją realizować. Cieszymy się, że po tylu latach pracy doceniono jej trud i poświęcenie. Ten sukces jest ukoronowaniem jej dotychczasowego wysiłku.
        Serdecznie gratulujemy Patrycji i Malwinie  życząc dalszych sukcesów!

 
Spotkanie z policjantami Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Spotkanie z policjantami

>>>GALERIA<<<

 Dnia 28.09.2017r. do makowskiego przedszkola przybyli zaproszeni goście Policjanci z Komendy Miejskiej Policji ze Skierniewic. Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się o tym jak bezpiecznie poruszać się po drogach, podróżować samochodem, bawić w domu i w przedszkolu oraz jak reagować w sytuacji innych zagrożeń, m.in. kiedy zauważy się pożar, itp. Nasi goście ostrzegali też przed osobami nieznajomymi, z którymi nie wolno rozmawiać oraz wpuszczać ich do domu. Jak zwykle szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego niezbędnego podczas wykonywania pracy. Uwieńczeniem spotkania była możliwość przymierzenia przez dzieci czapki i kamizelki policyjnej oraz zwiedzanie radiowozu policyjnego. Na zakończenie spotkania Makowie przedszkolaki wręczyły naszym gościom pamiątkowe dyplomy, laurki oraz jesienne kwiaty. Serdecznie dziękujemy Pani Małgosi i panu Krzysztofowi i Hubertowi, że znaleźli czas na spotkanie z naszymi przedszkolakami. Zapraszamy częściej do naszego przedszkola!

 
Pamiętamy Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Pamietamy

>>> GALERIA<<<

W dniu 17 września 1944 r. w lesie Zwierzyniec rozstrzelanych zostało 20 skierniewiczan. Był to odwet wojsk hitlerowskich za zabitego żandarma. Co roku  o godzinie 15.00 wokół pamiątkowej mogiły odbywają się uroczystości upamiętniające to wydarzenie. W bieżącym roku w uroczystości uczestniczyli  członkowie rodzin zabitych, przedstawiciele władz miasta Skierniewice, Gminy Maków na czele z Wójtem Panem Jerzym Stankiewiczem,  Nadleśnictwa Skierniewice, Izby Historii Skierniewic, uczniowie Szkoły Podstawowej im. Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Woli Makowskiej wraz z dyrektorem i  rodzicami.Szkoła z Woli Makowskiej od wielu lat opiekuje się tym grobem.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 33 - 40 z 607
EnglishFrenchGermanRussianSpanishLatvianLithuanianEstonian
 
Psy do adocji

Spacer

Wirtualny spacer
 
warto wiedziec

Inwestycje

Inwestycje

Oświata

Gimnazjum SP Wola Makowska
SP MAkówDąbrowice

Wywóz odpadów

 

Wywóz odpadów 2017

 

Gościmy