Aktualności
Zakończenie roku przedszkolnego Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Zakończenie roku przedszkolnego

>>>GALERIA<<<

Dnia 22 czerwca 2017roku odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego i jednocześnie pożegnanie sześciolatków z grupy „Misie” i „Smerfy”. Program artystyczny pt. „Wszystko, co najlepsze w przedszkolu”, podzielony był  na cztery pory roku. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalno- taneczne.  Uroczystość przygotowały panie nauczycielki: Iwona Konopacka, Agnieszka Szychowska-Szadkowska, Anna Frankowska.

 
Marszu zdrowego przedszkolaka Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Marsz Przedszkolaka

>>>GALERIA<<<

20 czerwca makowskie przedszkolaki wraz z nauczycielkami i rodzicami wzięły udział w „Marszu zdrowego przedszkolaka”. Był to ostatni punkt zaplanowany w ramach realizacji działań zawartych w projekcie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi - „Promowanie żywności ekologicznej oraz zasad zdrowego odżywiania” napisanego przez nauczycielki Annę Frankowską i Annę Król. Marsz miał na celu propagowanie wśród dzieci oraz środowiska lokalnego zasad zdrowego i racjonalnego żywienia ze szczególnym uwzględnieniem owoców i warzyw oraz uświadomienie społeczności lokalnej o konieczności spożywania zdrowych i ekologicznych produktów żywieniowych.

Czytaj całość
 
Zawody wędkarskie dla dzieci Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Zawody wędkarskie

W dniu 18.06.2017 Koło Wędkarskie w Woli Makowskiej już po raz drugi zorganizowało zawody wędkarskie dla dzieci. I tym razem zarówno frekwencja i pogoda dopisała. W wędkowaniu wzięło udział 26 dzieci, które wspierali rodzice i dziadkowie. Konkurencja została rozegrana w trzech kategoriach wiekowych. Po trzygodzinnym wędkowaniu przyszedł czas na poczęstunek i rozdanie na gród. Każde z dzieci  otrzymało pamiątkowy medal.
Kategoria 3-5 lat:
1 miejsce  - Wiktoria Gasik (1,84 kg)
2 miejsce – Zosia Starzec (1,16 kg)
3 miejsce – Gabryś Młynarski (0,81 kg)

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 25 - 32 z 556
EnglishFrenchGermanRussianSpanishLatvianLithuanianEstonian

Spacer

Wirtualny spacer
 
warto wiedziec

Inwestycje

Inwestycje

Oświata

Gimnazjum SP Wola Makowska
SP MAków

Wywóz odpadów

 

Wywóz odpadów 2017

 

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość