Aktualności
Lekcja przyrody w Sadzie Doświadczalnym Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Wycieczka

>>>GALERIA<<<

17 października 2017 roku uczniowie klas V-VII uczestniczyli w niecodziennej lekcji, w gościnnych progach Instytutu Ogrodnictwa w Sadzie Doświadczalnym w Dąbrowicach. Spotkanie odbyło się w ramach cyklu spotkań z ciekawymi ludźmi, w ramach programu popularyzacji wiedzy na temat specyfiki pracy w różnych zawodach. W wyprawie rowerowej towarzyszyły uczniom p. Ewa Krawiec, p. Aneta Małczak i p. Anna Dąbrowska.

Czytaj całość
 
Drzewa mają swoje święto Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Dzień drzewa

>>>GALERIA<<<

W tym roku Święto Drzewa, przebiegające pod hasłem „Drzewo – Przyjaciel”, wpisało się w kalendarz imprez ekologicznych w naszej szkole.Idea święta powstała w ramach ogólnopolskiego programu edukacji ekologicznej, którego celem jest edukacja w zakresie zmian klimatycznych i ochrony drzew. Założeniem Święta jest integracja społeczności wokół inicjatyw lokalnych jak sadzenie drzew,  zakładanie ogrodów, otaczanie opieką starych drzew, organizowanie festynów, wycieczek, konkursów i zbiórek makulatury.

Czytaj całość
 
Informacja Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Brak prądu

Rejon Energetyczny  Żyrardów   informuje, że ze  względu na  przeprowadzane  prace  eksploatacyjne  nastąpią  przerwy w dostawie energii elektrycznej  dla n/w miejscowości :

23 października 2017 w godz:

11:00 – 14:00 Stacja Krężce 3 – Krężce ul. Główna, Kręta, Strażacka nr:2 – 7, Źródlana nr:2 – 26

14:00 – 17:00 Stacja Maków 1 – Maków ul. Brzosty nr:1 – 66, Główna nr:1 – 20, Kasztanowa nr: 1 – 3 =4, Kolejowa nr 1, Kwiatowa nr: 1 – 35

 
Apel Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Apel
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 25 - 32 z 607
EnglishFrenchGermanRussianSpanishLatvianLithuanianEstonian
 
Psy do adocji

Spacer

Wirtualny spacer
 
warto wiedziec

Inwestycje

Inwestycje

Oświata

Gimnazjum SP Wola Makowska
SP MAkówDąbrowice

Wywóz odpadów

 

Wywóz odpadów 2017

 

Gościmy