Aktualności
Informacja ZUS Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

e-Składka – proste płatności do ZUS

Przedsiębiorco, od 1 stycznia 2018 r. wszystkie składki do ZUS będziesz przekazywać na jeden, indywidualny numer rachunku składkowego. Informację  o numerze tego rachunku dostaniesz z ZUS listem poleconym w czwartym kwartale 2017 r.
Jeśli do końca grudnia 2017 r. nie otrzymasz informacji o numerze rachunku składkowego albo zgubisz list, zgłoś się do ZUS albo zadzwoń do Centrum Obsługi Telefonicznej ZUS (nr tel. 22 560 16 00). Jeśli nie będziesz znał numeru rachunku składkowego nie opłacisz w 2018 r. składek.

Jeśli będziesz miał w 2018  r. długi, to wpłata pokryje najstarszą należność. Może to spowodować zadłużenie za bieżący okres. Wpłynie to m.in. na Twoje prawo do zasiłku chorobowego. Podlegasz dobrowolnemu ubezpieczeniu chorobowemu tylko wówczas, jeśli opłacasz składki w terminie i w pełnej kwocie. 

Czytaj całość
 
Harmonogram realizacji projektu Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Harmonogram projektu

 Harmonogram realizacji projektu pn „Wysoka jakość edukacji w Gminie Maków” w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Dąbrowicach

Harmonogram realizacji projektu pn „Wysoka jakość edukacji w Gminie Maków” w Szkole Podstawowej im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Woli Makowskiej

 
Informacja Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

 

Z powodu zbyt małej ilości osób chętnych, zaplanowana na dzień 9.11.2017 r akcja honorowego oddawania krwi została odwołana.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 17 - 24 z 607
EnglishFrenchGermanRussianSpanishLatvianLithuanianEstonian
 
Psy do adocji

Spacer

Wirtualny spacer
 
warto wiedziec

Inwestycje

Inwestycje

Oświata

Gimnazjum SP Wola Makowska
SP MAkówDąbrowice

Wywóz odpadów

 

Wywóz odpadów 2017

 

Gościmy