Aktualności
Informacja Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Kierownik Biura Powiatowego w Skierniewicach wraz z pracownikami ARiMR zapraszają do udziału w cyklu szkoleń związanych z kampanią szkoleniowo-informacują na 2018. Proponujemy Państwu szkolenia z aplikacji e-wniosek Plus. W Naszej gmininie odbędą się 2 takie spotkania. Proszę wybrać dogodny dla siebie czas a na miejscu otrzymają Państwo fachową pomoc. Wnioski o dopłaty w 2018r. odbywać sie będą tylko przez Internet.
Urząd Gminy - Sala konferencyjna
20.02.2018 - godzina 10:00
06.03.2018 - godzina 10:00
 
 
Ferie SP w Świętem Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Ferie  zimowe dla uczniów to czas odpoczynku od nauki ale też możliwość  spędzenia wolnego czasu na fajnej i bezpiecznej zabawie.  29 uczniów Szkoły Podstawowej w Świętem podczas ferii zimowych  uczestniczyło w  wycieczce do kina i MC Donald w Skierniewicach. Dużym  zainteresowaniem cieszyły się zajęcia plastyczne, na których wykonywano różne bajkowe postacie z talerzyków papierowych i łyżek drewnianych. Zajęcia” MasterChef ”miały na  celu  wyłonienie talentów kulinarnych spośród amatorów  w wieku od 7 do 12 lat. Po raz pierwszy w  show  pod hasłem „Deserowe czary mary” uczestniczyli uczniowie, którzy wprowadzani byli w tajniki przygotowywania i różne sposoby ozdabiania deserów  galaretkowo – owocowych.  Organizowane zajęcia cieszyły się  dużym zainteresowaniem uczniów, którzy  nie tylko świetnie się bawili ale też mieli możliwość doświadczenia nowych umiejętności.

 
XXIV Makowski Karnawał Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

XXIV Makowski Karnawał

>>>GALERIA<<<

11 lutego br. już po raz 24. odbył się Makowski Karnawał -  impreza promująca dorobek kulturalny naszej Gminy. Jak co roku, impreza zgromadziła  na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej  w Makowie liczną publiczność. Impreza rozpoczęła się hejnałem odegranym przez trębaczy z orkiestry dętej. Uroczystego otwarcia Karnawału dokonał Wójt Gminy Pan Jerzy Stankiewicz w towarzystwie prowadzącej  Pani Anety Kowalczyk

Czytaj całość
 
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Serniorów Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Mistrzostwa

W sobotę i niedzielę 10 i 11 lutego 2018 r. w Moszczenicy odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Serniorów. W mistrzostwach wystąpiło dwoje zawodników UKS Maków: Anna Caban i Damian Rybak. W sobotę w grach indywidualnych kobiet Ania zajęła 11 miejsce, natomiast w grze podwójnej z Kariną Kuwerską (ULKS Moszczenica) 5-8. W niedzielę mistrzostwa rozpoczęły gry mieszane. Mixt UKS Maków - Anna Caban i Damian Rybak zdobył brązowe medale. W meczu o finał Makowianie przegrali z późniejszymi zwycięzcami z Rawy Mazowieckiej - Gierach/Gierach. Damian Rybak rozpoczął gry indywidualne i dotarł do półfinału, w którym musiał uznać wyższość pierwszoligowca ze Zduńskiej Woli - Grzegorza Janczewskiego (który zdobył złoty medal). Również w deblu grając z Jarosławem Nitkiem (ULKS Moszczenica) Damian zdobył medal brązowy zajmując miejsce 3-4.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 635
EnglishFrenchGermanRussianSpanishLatvianLithuanianEstonian
 
Psy do adocji
 

Spacer

Wirtualny spacer

Inwestycje

Inwestycje

Oświata

Gimnazjum SP Wola Makowska
SP MAkówDąbrowice

Wywóz odpadów

 

2018

 

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość