Z prac Rady Gminy
VI Sesja Rady Gminy Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Zapraszam na VI  Sesję  Rady Gminy Maków,  która odbędzie się  w dniu  25 lutego 2015 r.   (środa)  o godzinie 17.00 w Gimnazjum Św. Wojciecha w Makowie (ul. Akacjowa 2)   z następującym porządkiem obrad:

>>>Porządek obrad<<<

Nagranie:
 

 
V Sesja Rady Gminy Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Zapraszam na V  Sesję  Rady Gminy Maków,  która odbędzie się  w dniu  27 stycznia 2015 roku  (wtorek)  o godzinie 16.30 w Gimnazjum Św. Wojciecha w Makowie  z następującym porządkiem obrad:
 
Nagranie:

 
IV Sesja Rady Gminy Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Zapraszam na IV  Sesję  Rady Gminy Maków,  która odbędzie się  w dniu  29 grudnia 2014 roku  (piątek)  o godzinie 16.30 w Gimnazjum Św. Wojciecha w Makowie  z następującym porządkiem obrad:
>>Porządek Obrad<<<
 
Nagranie:

 
III sesja Rady Gminy Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Zapraszam na III  Sesję  Rady Gminy Maków,  która odbędzie się  w dniu  5 grudnia 2014 roku  (piątek)  o godzinie 16.30 w sali konferencyjnej   Urzędu Gminy w Makowie  z następującym porządkiem obrad:
 
Nagranie:
 
 
I sesja Rady Gminy Maków Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Zapraszam na I  Sesję  Rady Gminy Maków,  która odbędzie się  w dniu  1 grudnia 2014 roku  (poniedziałek)  o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej   Urzędu Gminy w Makowie  z następującym porządkiem obrad:

>>>Porządek obrad<<<

Nagranie:

 
Nagranie z przebiegu XLVII Sesji Rady Gminy Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
 
 
XLVII Sesja Rady Gminy Maków Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Zapraszam na XLVII  Sesję  Rady Gminy Maków,  która odbędzie się  w dniu  25 sierpnia 2014 roku  (poniedziałek)  o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej   Urzędu Gminy w Makowie  z następującym porządkiem obrad:
 
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 23 - 33 z 80