Szkoła Podstawowa im. Ks. Twardowskiego w Makowie zwycięzcą powiatowych eliminacji turnieju „Z Podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku !!!
Dnia 17 października 2018 r. na boisku w Lipcach Reymontowskich Szkoła Podstawowa w Makowie wzięła udział w turnieju powiatowym w kategorii U12. Drużyna złożona z zawodników Macovii Maków, Widoku Skierniewice oraz Pogoni Bełchów w pełni zasłużyła na wygraną w całym turnieju. Wszystkie mecze zostały wygrane pewnie i zdecydowanie.
W meczach grupowych młodzi zawodnicy wygrywali kolejno z:
SP Godzianów 4-0
SP Dębowa Góra 6-0
SP Nowy Dwór 6-2
W meczu finałowym spotkaliśmy się z bardzo dobrą drużyną z Lipiec Reymontowskich, która w fazie grupowej gromiła swoich rywali. Jednak w tym pojedynku to nasza drużyna zagrała bardziej konsekwentnie w ataku i w obronie co w konsekwencji przyczyniło się do zwycięstwa 4-1.
Wielkie gratulacje i podziękowania dla chłopaków za świetne zawody i bardzo dobrą grę !!!
Cel został osiągnięty, teraz czas na eliminacje wojewódzkie, które zostaną rozegrane wiosną przyszłego roku.
Skład zwycięskiej drużyny:
Antek Nowak, Grzesiek Zarzycki, Kacper Karalus, Patryk Kroc, Kacper Zarębski, Jasiek Kroc, Maciek Kwiatos, Michał Wójt, Filip Białek, Paweł Smolarek.
Trener: Adam Gasiński

Tymbark_2018_01
Tymbark_2018_01
Tymbark_2018_02
Tymbark_2018_02
Tymbark_2018_03
Tymbark_2018_03
Tymbark_2018_04
Tymbark_2018_04