II miedzynarodowy turniej kwalifakcyjny

W sobotę, 13.10.2018 r. w Łowiczu odbył się II Międzypowiatowy Turniej Kwalifikacyjny. W zawodach udział wzięło 8 zawodniczek i zawodników UKS Maków, którzy grając w kategoriach młodzik, kadet oraz junior zajęli 6 miejsc dających awans na turnieje wojewódzkie:

Młodzicy:
Miejsce 5-8 - Jarosiński Bartosz

Kadetki:
Miejsce II - Niedźwiadek Oliwia

Kadeci:
Miejsce 5-8 - Piechut Hubert

Juniorki:
Miesjce I - Madejska Martyna
Miejsce II - Jacczyk Monika
Miejsce III - Niedźwiadek Oliwia

Ponadto awans na turnieje wojewódzkie z list rankingowych uzyskali Jan Ceroń w kategorii młodzik oraz Monika Jacczyk w kategorii kadetka.
Na załączonym zdjęciu - 4 najlepsze Juniorki turnieju oraz Przewodniczący Kolegium Sędziów ŁOZTS - p. Tomasz Ruszkiewicz.
W niedzielę 14.10.2018r. w sali szkoły podstawowej w Makowie odbył się mecz II ligi mężczyzn: UKS Fungis Maków - LKS Stomil Bełchatów. Po zaciętych, interesujących pojedynkach wysokiego poziomu mecz zakończył się remisem 5:5. Punkty dla Makowa zdobyli:

Minkus Piotr - 2 punkty
Misiak Michał - 2 punkty
Gra podwójna Stopiński Paweł/Minkus Piotr - 1 punkt.

Po dwóch rozegranych meczach (pierwszy 7:3 z Księżakiem Łowicz) drużyna UKS Fungis Maków zajmuje III miejsce w tabeli II ligi mężczyzn.