AWANS MACOVII MAKÓW DO KLASY OKRĘGOWEJ!!!
Po rocznej przerwie drużyna Macovii Maków wraca do Skierniewickiej Klasy Okręgowej.Ostatecznie na koniec sezonu 2017/2018 Macovia zajmuje 3 miejsce w Skierniewickiej  Klasie A, które premiowane było bezpośrednim awansem do wyższej klasy rozgrywkowej.
Wielkie brawa i gratulacje dla Trenera oraz Zawodników, za podjęcie rękawicy i walkę na niższym szczeblu rozgrywkowym po zeszłorocznej porażce i spadku z Klasy Okręgowej. Pokazuje to ogromny charakter zawodników i przywiązanie do barw klubowych.
Dodatkowo wielkie gratulacje i podziękowania dla Zarządu oraz Kibiców, którzy w każdym meczu wiernie wspierali naszą drużynę. Cel drużyny został osiągnięty, teraz czas na nowe wyzwanie i gra w Skierniewickiej Klasie Okręgowej.

IMG_8998
IMG_8998
IMG_9040
IMG_9040
IMG_9062
IMG_9062
IMG_9077
IMG_9077