26.02.2018r. w Makowie odbył się finał Powiatowej Ligi Szkolnej w kategorii szkół podstawowych. W turnieju wystąpiły drużyny z Makowa, Drzewiec i dwie drużyny ze Szkoły Podstawowej w Wysokiennicach. W decydującym o I miejsce meczu zagrały drużyny Makowa i I drużyna S. P. Wysokiennice. Po emocjonującym meczu wygrała drużyna SP Maków 4:3. W meczu o III miejsce spotkały się Wysokiennice II-Drzewce. Mecz zakończył się zwycięstwem 4:3 drużyny Wysokiennice II. Zwycięska drużyna SP Maków wystąpiła w składzie: Weronika Ozimek, Magdalena Krupa, Szymon Bakalarski, Jan Ceroń, Hubert Piechut. W turnieju półfinałowym grały brązowe medalistki województwa łódzkiego szkół podstawowych: Kinga Machaj i Oliwia Niedźwiadek, które z turnieju finałowego wyeliminowała choroba.

05.03.2018 roku w Makowie odbył się Finał Powiatowej Ligi Szkolnej w kategorii gimnazjów. Turniej wygrała drużyna ze Strzybogi, drugie miejsce zajęła drużyna Makowa, a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Winnej Góry. Nagrody wręczali: Wójt Gminy Maków, p. Jerzy Stankiewicz i Wiceprzewodniczący Rady Powiatowej LZS, p. Tadeusz Kruk.

IMG_4154
IMG_4154
IMG_4164
IMG_4164
IMG_4153
IMG_4153